Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį išvykoje 94:62 sutriuškino Milano „AX Armani Exchange“ ir iškovojo didžiausią visų laikų pergalę išvykoje.

Foto galerija

Krepšinio komentatorius Rytis Vyšniauskas pastebi, kad toks laimėjimas tradiciškai užtušuoja visus prastesnius žaidėjų pasirodymus, todėl šį kartą visų krepšininkų pasirodymų įvertinimai – itin aukšti. Daugiau nei pusė komandos surinko 8 ar daugiau balų, o prasčiausiai buvo įvertintas Dee Bostas.

Pateikiame Vyšniausko įžvalgas apie individualius žaidėjų pasirodymus.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

8

17 MIN |12 PTS |4/4 FG |16 EFF

Brandonas Daviesas padėjo komandai stabdant varžovų pikenrolus, o puolime gerai išnaudojo savuosius šansus. Amerikietis sužaidė tikrai tvarkingas rungtynes.

Dee Bostas

4

14 MIN |2 PTS |2 REB | 2 AST

Akivaizdu, kad jam dar reikės laiko įsibėgėti. Pirmąsias Eurolygos rungtynes šį sezoną žaidęs įžaidėjas kelis kartus paskubėjo atakuoti krepšį ir iš žaidimo nepataikė (0/3), tačiau buvo gerų epizodų gynyboje. Kai komanda laimi, ir prasčiau sužaidusių žaidėjų indėlis neatrodo reikšmingas.

Kevinas Pangosas

9

23 MIN |12 PTS |5 AST |5 RBS |4/8 FG

Ramybė, geri sprendimai, geras pataikymas ir patikimas vadovavimas komandai. Kevinas Pangosas vėl žaidė brandų krepšinį ir buvo vienas naudingiausių komandoje.

Axelis Toupane'as

9

27 MIN |11 PTS |5 RBS |2/2 FG

Manau, kad tai buvo geriausios Axelio Toupane'o rungtynės kol kas. Prancūzas puikiai gynėsi prieš varžovų lyderį Andrew Goudelocką. Taip pat puolėjas nemažai nuveikė greitajame puolime.

Paulius Jankūnas

8

21 MIN |13 PTS |3 RBS |6/9 FG

Paulius Jankūnas puikiai orientavosi komandinėje gynyboje, o ir vienas prieš vieną neleido patogiai pasijausti Artūrui Gudaičiui. Puolime komandos kapitonas turėjo pakankamai laisvų metimų ir mačą baigė su sau įprastu 13 taškų kraičiu.

Gytis Masiulis

7

6 MIN |4 PTS |1 REB

Gytis Masiulis ir vėl gerai pasinaudojo savo minutėmis rungtynių pabaigoje. Puolėjas žaidė drąsiai, ieškojo kontakto ir nenusileido varžovams.

Artūras Milaknis

8

14 MIN |11 PTS |2 AST |4/5 FG

Šios rungtynės buvo tarsi priminimas, kad Artūras Milaknis gali būti naudingas ir svarbus ginklas komandos puolime. Sukdami derinius, skirtus snaiperio atsidengimui, žalgiriečiai daug kartų suardė varžovų prastai organizuotą gynybą. O šį sykį ir pats Milaknis atakavo labai aukštu procentu.

Vasilije Micičius

8

15 MIN |3 PTS |7 AST | 5 RBS |1/4 FG

Nors Vasilije Micičius pasirinko keletą nelabai gerų metimų, serbas atliko net 7 rezultatyvius perdavimus per 15 minučių. Įžaidėjas sukūrė ir du gražiausius rungtynių epizodus, pakabindamas kamuolį Aaronui White'ui, o vėliau meistriškai iškišdamas perdavimą pro nugarą.

Aaronas White'as

7

14 MIN |7 PTS |3/3 FG

Kai komanda pasiekia tokią įspūdingą pergalę, sunku įžvelgti kažką neigiamo beveik visų žaidėjų pasirodymuose. Aaronas White'as nebuvo itin pastebimas, bet savo užduotis taip pat įvykdė be didesnių priekaištų.

Antanas Kavaliauskas

5

14 MIN |2 PTS |5 RBS |0/3 FG

Antanui Kavaliauskui nepavyko pirmasis įėjimas į aikštelę, kai vidurio puolėjas užsidirbo dvi greitas pražangas. Dėl pastangų jokių problemų nebuvo. Manau, kad Kavaliauskas gerai tvarkėsi gynyboje nuo varžovų du prieš du, tačiau vienintelis komandoje surinko neigiamą naudingumo balų skaičių, todėl negaliu skirti aukštesnio įvertinimo nei 5.

Paulius Valinskas

7

14 MIN |7 PTS |4 RBS | 3/6 FG

Džiugu, kad Paulius Valinskas rodo vis didesnį norą ir ryžtą imtis iniciatyvos aikštelėje. Įsismaginęs, mačo pabaigoje net švystelėjo neparuoštą tritaškį, už kurį teko atsiprašyti komandos draugų. Bet savo žaidimu Milane gynėjas tikrai užsidėjo dar vieną pliusą Šarūno Jasikevičiaus planuose.

Edgaras Ulanovas

10

18 MIN |10 PTS |3 RBS |3 AST | 4/7 FG

Įvertinimus tiesiog privalėjau pabaigti dešimtuku. Kauniečiai rungtynes laužti į savo pusę ėmė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet visas puolimas sukosi aplink Edgarą Ulanovą. Kiekviena ataka baigdavosi arba jo rezultatyviu perdavimu, arba tiksliu metimu. Tą atkarpą svečiai laimėjo 31:4 ir pirmoje rungtynių pusėje Ulanovas žaidė tobulą krepšinį.

2017-11-10 18:07
zalgiris
Zalgiris visos lietuvos komanda uz tai ir daug demesio eurolygoje zaidzianciai komandai

--
2017-11-10 17:44
zalgiris
Na butu idealu laimet trys pergales is eiles puiki proga laimet pries malaga baskonia

--
2017-11-10 17:26
Kad ir koki sh maltu ryzabarzdis,maziau nei 5 jam neraso.

--
2017-11-10 16:11
Bnews dienos egzpertas
Pasiziurekite kiek staipsniu po Zalgirio pergales Eurolygoje. Absoliuti euforija visuose krepsinio portaluose. Tai yra akivaizdus irodymas kad Zalgiris yra auksciausias Lietuvos krepsinio lygis bei Eurolyga auksciau visko. Interviu po varzybu liejasi kaip is gausybes rago, Saro, zaideju, statistika, zaideju vertininimai ir visa kita. Palyginkite su niekam neidomiu kibiru bei su laikrastine dveseliena, kuri niekam neidomi apart kruveles atsilupusiu durneliu.
2017-11-10 13:54
to vertintojas
Nu visak pasakei, tik atvirksciai. Kaip tik Rytis sake, kad Italijos championate gerai zaidzia Armani, ir kad Eurolygoi pralaimejimai buvo pries labai geras komandas, ir zaidimas tikrai buvo geras (isskyrus VS maccabi) Tikrai nuosekliai sekamos rungtynes yra is Rycio puses, o Vaidas daznokai pasneka krepsinio terminais, tikrai nera ieskoma priekabiu kazkokiu pries varzovus. Ta prasme kai Namie komanda pralaimi 30 tasku lygiaverciui varzovui, tai jau yra blogas zaidimas, ka pasakytu tiek Italu, tiek Lietuvos tiek neutralus komentatoriai.

P.S. klaidu aisku pasitaiko, bet gi ne robotai, o siaip geriausias komentatoriu tandemas yra Z.Gruzdzinskas ir R.Vysniauskas kaip komentuoja futbola, realiai net VSB isijungiu, o ne HD futbola, nes tikrai buna geru isvalgu ir susikalbeja tarpusavy jie labai. :)
2017-11-10 13:12
georgy cekovsky
Smagu, kad Saras puikiai lipdo komanda is nieko.

Gaila, kad neturim nei vieno euroleague lygio centro.

Jei neblogai seksis tai po Nauju reiktu centro rimtesnio vietoj tokio Daviso.

--
2017-11-10 12:31
vertintojas
kadangi autorius cia vertina krepsininku pasirodymus kada sekmingai,kada ne labai,leisiu ir as issakyti savo nuomone del kai kuriu jo pasisakymu.Pirma,kad arena Milane apytuste ir ,jog Zalgiris taip nedomina,kaip Fenerbahce ar Barcelona.Gerai palyginam,Milanas zaide tris rungtynes Eurolygoje namie-su Fenerbahce 8 336 z.,su Barcelona 7 345 z.,su Zalgiriu 7 554 z.. Kur cia apytuste ir kur cia susidomejiu skirtumas.Antra,pasakymas kad Milanas nekaip zaidzia ir Italijos cempionate.Penkios pergales ir vienas pralaimejimas,kuris gali nutikt visiem nuo bet ko ir bet kada,tai blogas pasrodymas? Juolabir Eurolygoje zaista su rimtom komandom ir kuomet pralaimejo tai nedaugiau 10 tsk..Paklausai kitu saliu komentatoriu,tai laimint savai komandai jie iesko savos komandos gero zaidimo,o musiskiai priesininku duobiu,prastos gynybos,blogo puolimo,blogu santykiu komandoje,skaiciuoja ziurovus tribunose ir t.t. Ir aplamai ponaitis galetu maziau zavetis savo ir V.Ceponio smaikstumu,savo"specialistu analizem" (apie vieno is ju "analizes" jau yra pasisakes Jasikevicius),o daugiau demesio skirti rungtyniu eigai.Nes tie,kurie supranta daugiau viska mato patys,o maziau issprususiems sioje srityje to ir nereikia ir komentatoriai reikalingi kaip fonas.Man asmeniskai prie dabartines grafikos pilnai uztektu sales garso,nes visai be garso nesiziuri.

P.S. Siaip sie komentatoriai tikrai neblogi ir kazko geriau ir nelabai yra.Aisku kazkam yra nostalgija Petrauskui,bet man sitie tikrai geriau.
2017-11-10 12:24
F
Bostas kaip ir nenustebino, matesi jau vasara, kad totalius brickus meto ir yra visiskai be metimo, bet turi ir savo privalumu, yra verzlus, greitas, gerai valdo kamuoli, tai manau zalgirio treneriams to ir uztenka

--
2017-11-10 12:16
Fantastiškos rungtynės,tai visi tikrai nusipelnė aukštų balų.Net nėra prie ko prikibti.Kavaliauskas gal kiek prasčiau atrodė,bet tos pražangos greitos kiek išmušė jį iš ritmo.Ir vistiek vėliau vaizdo negadino.Mldc vyrai.

--
2017-11-10 11:36
Jonas
Viskas cia gerai,gera komanda surinkta tik reikia laiko kolektyvui perprasti saro shemas ir vienas kita.tikras fanas gerbia ir palaiko visus zaidejus milas ar kavaliauskas man jie visi vienodi svarbu atsiduoda komandai 100% o kam nepatinka eikit jus nx.saunuoliai vyrai.

--
2017-11-10 11:17
toupane
Na su laiku ir toupane atsiskleidzia agresiviau zaidime puikiai isnaudoja greitam puolime atakas

--
2017-11-10 11:06
Schmitt Trigger
OPA!!! MILAKNIS NE MINUSE!!! PASAULIO PABAIGA JAU CIA PAT
2017-11-10 10:37
jyf
Chebra,juk zinot kad kavaliauskas yra vysniausko meile. Kaip besulos kevalas, vistiek vysniauskas jam duos bent patenkinama bala.

--
2017-11-10 09:43
Wtf
Kaip galejo Bostas gauti maziau nei Antanas? Antanas ir puolime kamuoliu atidave ir puolime prazangu prisirinko, nieko neimete, zaide katastrofiskai. Bostas bent jau gynyboj gerai atrode.