Nuotr.:
  • „Fenerbahče“ 80:57 nugalėjo „Brose“ krepšininkus

• Po šios nesėkmės nutrūko Vokietijos klubo trijų pergalių iš eilės serija

• Janas Vesely šiame susitikime pelnė 1000-ąjį savo tašką Eurolygoje

Eurolygos šeštajame ture Stambulo „Fenerbahče“ (4-2) išvykoje 80:57 (21:16, 22:17, 11:13, 26:11) sutriuškino Bambergo „Brose“ (3-3) krepšininkus ir nutraukė jų trijų pergalių Eurolygoje iš eilės seriją.

12
20
100%
2/2
5

Pradžia kur kas sėkmingesnė buvo svečiams, kurie rungtynes startavo atkarpa 16:7 ir gan greitai susikrovė apčiuopiamą persvarą. „Fenerbahče“ kiek sėkmingiau sužaidė ir antrąjį kėlinį, o visa tai lėmė, jog prieš ilgąją pertrauką Turkijos ekipa turėjo dviženklę persvarą (44:33).

Galutinis taškas šiame susitikime buvo dėtas ketvirtajame kėlinyje, kurį „Fenerbahče“ pradėjo spurtu 14:2 ir susikrovė 20 taškų persvarą (68:48). Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas ir Eurolygos čempionai į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę.

Turkijos klubo gretose penki krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o itin universaliu žaidimu išsiskyrė Kostas Sloukas, kuris įmetė 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Brose“: Augustine‘as Rubitas 12, Maodo Lo 10, Dorrelas Wrightas 9.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 15 (7/10 dvit.), Bradas Wanamakeris 13, Luigi Datome 12, Kostas Sloukas (7 rez. perd., 6 atk. kam.) ir Jamesas Nunnally po 11.