Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Thunder“ varžovus nugalėjo 120:111
  • Paulas George'as pelnė 42 taškus
  • „Thunder“ nutraukė keturių nesėkmių seriją

Paulas George'as padarė viską, kad jo atstovaujamos Oklahomos „Thunder“ (5-7) ekipos pralaimėjimų serija ilgiau neužsitęstų.

42
42
57%
4/7
60%
9/15

Puolėjas rungtynėse su Los Andželo „Clippers“ buvo sunkiai sulaikomas, o Oklahomos klubas namie 120:111 (30:31, 33:24, 31:31, 26:25) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (5-6) komandą.

Tai buvo pirmoji „Thunder“ pergalė po keturių pralaimėjimų iš eilės.

Vasarą į komandą atvykęs George'as per 42 minutes pelnė 42 taškus (9/15 dvit., 4/7 trit., 12/15 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo rezultatyviausias George'o pasirodymas nuo to laiko, kai jis papildė „Thunder“ gretas.

Iki mačo pabaigos likus pusketvirtos minutės, Lou Williamsas pataikė dvitaškį, sumažindamas skirtumą iki keturių taškų (109:113), tačiau per likusį laiką Kalifornijos krepšininkai iš žaidimo realizavo tik vieną metimą, ir didesnių šansų pasipriešinti nebeturėjo.

Tiesa, dar trečiojo kėlinio viduryje „Thunder“ pranašumas siekė dvidešimties taškų ribą (82:62).

„Thunder“: Paulas George'as 42, Russellas Westbrookas 22 (8 rez. perd.), Carmelo Anthony ir Alexas Abrinesas po 14, Dakari Johnsonas 9.

„Clippers“: Lou Williamsas 35, Blake'as Griffinas ir Austinas Riversas po 17, Willie Reedas 15, Sindariusas Thornwellas 10.