Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com
  • Marius Grigonis pelnė 8 taškus, atkovojo 2 bei perėmė 3 kamuolius
  • Žygimantas Janavičius pasižymėjo 7 taškais, 8 rezultatyviais perdavimais ir 6 atkovotais kamuoliais

Nesėkmę Vokietijos čempionate patyrė Mariaus Grigonio atstovaujama Berlyno ALBA (7-3) komanda, kuri svečiuose 76:83 (15:17, 15:21, 21:22, 25:23) turėjo pripažinti Bairoito „Medi“ (7-2) klubo krepšininkų pranašumą.

Daugiausia pataiko: Luke Sikma

Nuo suolo pakilęs Lietuvos rinktinės kandidatas per 29 minutes pasižymėjo 8 taškais (0/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

„Medi“: Nate'as Linhartas 23, Andreasas Seiferthas 17 (13 atk. kam.), Gabe'as Yorkas 16, De'Monas Broooksas 10.

ALBA: Peytonas Siva 20 (8 rez. perd.), Spenceris Butterfieldas 18, Luke'as Sikma 9 (9 atk. kam.), Marius Grigonis 8.

Kitame pirmenybių mače nesėkmę patyrė ir Braunšveigo „Lowen“ (3-6) ekipa su Žygimantu Janavičiumi. Ji išvykoje 77:88 (22:24, 18:15, 24:25, 13:24) nusileido Ulmo „Ratiopharm“ (4-5) atstovams.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Janavičius aikštėje praleido 29 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, bet 4 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

„Ratiopharm“: Peras Guntheras ir Josephas Lewisas – po 17, Luke'as Harangody 14, Ryanas Thompsonas 10.

„Lower“: Scottas Eathertonas 21 (16 atk. kam.), Thomasas Klepeišas 13, Bazoumana Kone'as 12, DeAndre Lansdowne'as 11.