Nuotr. USA Today - Scanpix
  • „Pacers“ 95:118 turėjo pripažinti „Rockets“ pranašumą

• Sabonis per 23 minutes pelnė 17 taškų ir buvo antras pagal rezultatyvumą pralaimėjusiųjų gretose

• „Rockets“ ekipai tai buvo šeštoji pergalė iš eilės

Domantas Sabonis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse su Hjustono „Rockets“ (11-3) išsiskyrė rezultatyviu žaidimu, tačiau jo Indianos „Pacers“ (6-8) namuose 95:118 (18:35, 33:28, 20:24, 24:31) patyrė nesėkmę.

26
32
15
2

Teksaso klubui tai buvo jau šeštoji pergalė iš eilės, o „Pacers“ suklupo penktąjį kartą per pastaruosius šešis susitikimus.

Rungtynes nuo atsarginių žaidėjų suolelio pradėjęs Sabonis per 23 minutes pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudos), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Sabonio pasirodymas:

Svečiai į priekį šovė jau nuo pat pirmųjų minučių, kai rungtynes vedami Jameso Hardeno ir Erico Gordono pradėjo atkarpa 18:4, o ketvirčio pabaigoje ekipas jau skyrė 17 taškų (35:18).

Antrajame kėlinyje savo šou sukūrė Sabonis, kuris pelnė 9 taškus paeiliui bei inicijavo „Pacers“ spurtą 16:4, kuris leido sumažinti deficitą iki 5 taškų (34:39). Vis dėlto „Rockets“ į tai atsakė savo atkarpa 11:2 ir nuo šeimininkų vėl atitrūko solidžia 14 taškų persvara (50:36).

Galutinis taškas šiame susitikime buvo padėtas po ilgosios pertraukos, kai svečiai spurtavo 10:0, susikrovė 19 taškų persvarą (76:57) ir šeimininkams šiose rungtynėse priartėti arčiau jau nebeleido.

„Pacers“: Victoras Oladipo 28 (11/17 metimų), Domantas Sabonis 17 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Mylesas Turneris 13 (8 atk. kam.)

„Rockets“: Jamesas Hardenas 26 (3/12 trit., 15 rez. perd.), Ericas Gordonas 21 (3/11 trit.), Clintas Capela 20 (9/12 dvit., 17 atk. kam.), Trevoras Ariza 15 (5/12 trit.)

2017-11-13 09:03
.
Vakar buvo kazkas tokio antram kelinyje. Beda ta kad jus turi buti startinio penketo zaidejas nes anas kur grizo po traumos i starta jam neprilygsta ne is tolo. O rockets ir pabego buten pradzioje. Zengus saboniui i aikstele viskas pagerejo radikaliai ir buvo beveik pavije. Per pirma puse jau turejo 15 tasku. Bet treciam vel pradejo be jo o ro kets vel nutolo. O jis gavo tik 4 minutes trecio. Ir jau nesidraske nes rungtynes buvo kistos.

--
2017-11-13 08:42
Nėra tas Turner jokia žvaigždė j..bana, galėtų buti komandos six man, o ir Sabo assitai krito, nes neranda kam daugiau kamuolių iškišti. Todėl pats scorrina, aišku ir komandų kalibras čia ženkliai skiriasi. Juk pretendendai labai toli eiti.
2017-11-13 07:25
tai gal laikas Saboni i starta grazint ? nes matomai su turnerio grizimu i starta pacersai pralaimineja tik, tuscias pokolkas jis visai
2017-11-13 07:11