• Ispanijos ACB lygoje Gary Nealas per 14 minučių surinko 30 taškų
  • Pirmoje mačo pusėje amerikietis pelnė 2 taškus, o po ilgosios pertraukos pridėjo 30
  • Trečiajame kėlinyje gynėjas surinko 16 taškų, o lemiamo ketvirčio metu pelnė dar 14 taškų
  • Krepšininkas vidutiniškai įmeta po 14,7 taško

Įspūdingą solo pasirodymą Ispanijos krepšinio lygoje surengė ne vienerius metus NBA rungtyniavęs Gary Nealas.

33-ejų metų 193 cm ūgio atakuojantis gynėjas antroje rungtynių pusėje per 14 minučių pelnė net 30 taškų, o jo vedama Saragosos „Tecnyconta“ namuose 89:77 įveikė Tenerifės „Iberostar“.

Po dviejų kėlinių Nealas savo sąskaitoje turėjo tik du taškus, tačiau savo šou pradėjo po ilgosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje jis surinko 16 taškų, o ketvirtajame pridėjo dar 14 taškų.

Trečiajame kėlinyje Tenerifės komanda pirmavo 14 taškų persvara, tačiau Nealas vieną po kito pataikė metimus ir ne tik ekipą sugrąžino į kovą, bet ir jai garantavo pergalę.

Iš viso amerikietis per 24 minutes įmetė 32 taškus (5/10 dvit., 4/6 trit., 10/11 baudos), atkovojo du kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Toks pasirodymas jam garantavo geriausio savaitės žaidėjo titulą.

Gynėjas Ispanijos lygoje vidutiniškai renka po 16,9 taško, 1,9 atkovoto kamuolio ir 3 rezultatyvius perdavimus. Po šio mačo jo rezultatyvumo vidurkis šoktelėjo nuo 14,7 taško.

NBA pirmenybėse krepšininkas žaidė šešerius metus.