Nelengvą pergalę ULEB Eurolyoje trečiadienį (10.31) iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ ekipa. Ji namie tik 5 taškų skirtumu 66:61 (20:17, 13:12, 21:16, 12:16) nugalėjo Bambergo „Brose Baskets“ krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Šarūnas Jasikevičius taikliu dvitaškiu buvo padidinęs „Panathinaikos“ persvarą iki dviženklės – 56:45, tačiau sėkmingiau kelių minučių atkarpą sužaidę svečiai priartėjo – 60:55, bet netrukus Kennedy Winstonas taikliu metimu sugrąžino saugesnį pranašumą Atėnų komandai – 62:55.

Bet netrukus Ademola Okulaja pataikė dvitaškį, po dar kelių minučių tritaškį pataikęs Robertas Garrettas nukirpo „Panathinaikos“ persvarą iki 2 taškų – 62:60, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti minutę Darrenas Fennas taiklia bauda sumažino svečių atsilikimą iki minimumo – 62:61.

Visgi tai buvo paskutinei Bambergo krepšininkų taškai šiose rungtynėse. Likus žaisti minutę Jasikevičius realizavo abu baudos metimus, o pačioje susitikimo pabaigoje dvi baudas pataikęs Vassilis Spanoulis įtvirtino pergalę.

Jasikevičius ir vėl buvo rezultatyviausias savo komandoje. Lietuvis per 25 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

„Panathinaikos“: Šarūnas Jasikevičius 11, Vassilis Spanoulis 9, Dimitris Diamantidis 8, Dimos Dikoudis 8, Kenedy Winstonas 6, Mike’as Batiste’as 6.

„Brose Baskets“: Predragas Suputas 16, Chrisas Ensmingeris 11, Steffenas Hamannas 10, Robertas Garrettas 9, Ademola Okulaja 7.

Atrinkti (0) Visi (8)
1/5 tritaškių ir 2 assist cia atsigavimas?
2007-11-01
-1
Na saras per daug neissiskiria savo pasirodymais, bet pradzia gera ir svarbu neisnyksta tarp Pao zvaigzdziu, sekmes jam!!!
-3
Kaip tokią sudėtį turinčiai komandai 66 pelnyti taškai mažoka, juolab kad priešininkas ne pats stipriausias. Sunkus PAO startas.
2007-10-31
+2
aha nesitikejau kad PAO taip sunkiai pradzioj los.. bet ir CSKA sunkokai sian nugalejo...

pritariu GiedmazZ... tai tik dar labiau atskleidzia Eurolygos lygi...
2007-10-31
+4
sunkiai sunkiai einasi Panathinaikos'ui...pergales pries Lotomatica ir Bambergo ekipas yra per sunkios,tokiai komaidai kaip PAO..tikekimes atsities ir parodys viska ka sugeba...

siame Eurolygos sezone kiekviena komanda gali pasikeisti pergalemis,tai tik parodo,kokio lygio yra Eurolyga,kiekvienas gali yveikti kiekviena,tai tik dar loabiau sudomina...SUPER !!!