Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
  • „Lietkabelis“ pralaimėjo, nors trečiajame kėlinyje turėjo 11 taškų persvarą
  • Panevėžiečiai pralaimėjo mažesniu skirtumu nei buvo laimėję namie
  • Trečiojo kėlinio viduryje dėl penkių pražangų aikštę paliko Kšištofas Lavrinovičius

Panevėžio „Lietkabelis“ (3-3) trečiajame kėlinyje pirmavo 11 taškų persvara, tačiau antrą kartą Jeruzalės „Hapoel“ (2-4) komandos įveikti nepavyko. Europos taurės B grupės rungtynės Artūro Štalbergo auklėtiniai išvykoje 81:93 (20:28, 16:22, 23:19, 16:30) nusileido Izraelio komandai, kuri revanašavosi už nesėkmę pirmajame rate.

16
24
3
100%
4/4

„Lietkabelis“ gali džiaugtis nebent tuo, kad nebuvo pralaimėta didesniu skirtumu nei laimėjo pirmąsias tarpusavio rungtynes. Tada panevėžiečiai triumfavo 86:72.

Mačo pabaigoje „Hapoel“ po Aleno Omičiaus baudos metimo buvo padidinę persvarą iki 14 taškų (93:89), tačiau prasižengė prieš Žanį Peinerį ir šis baudų metimais sumažino atsilikimą. Jerome'as Dysonas po minutės pertraukėlės prametė tritaškį ir ištiksėjo rungtynių laikas.

„Lietabelis“ trečiojo kėlinio viduryje dėl penkių pražangų neteko Kšištofo Lavrinovičiaus, tačiau įsimėtęs Simas Jasaitis padėjo „Lietkabeliui“ spurtuoti 10:3 ir nutolti 63:52. Visgi kaip greitai pabėgo, taip pat greitai pranašumą svečiai ir išbarstė.

„Hapoel“ pelnė 11 taškų be atsako ir po Strato Perperoglou dvitaškio rezultatą išlygino. Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 17:3 ir nutolo 82:70. Ado Juškevičiaus tritaškis ir Luko Aukštikalnio dvitaškis dar trumpam atgaivino „Lietkabelį“, bet kovoti dėl pergalės jie nebepajėgė.

„Hapoel“: Richardas Howellas 19, Jerome'as Dysonas 18, Kalinas Lucasas 16, Stratos Perperoglou 14, Alenas Omičius 10 (10 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis ir Gary Taltonas po 14, Žanis Peiners 13, Adas Juškevičius 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius 10.

Dabar Europos taurėje dėl rinktinių langų bus skelbiama dviejų savaičių pertrauka. Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais gruodžio 6 dieną, kai namie priims grupės lyderius Miuncheno „Bayern“.

1 2  »
2017-11-16 07:37
Ekspertas
Galetu ir eurolyga padaryt dvieju savaiču pertrauka padarytų daugiau savaičiu kai komandos kai žaidžia po du kartus ir vsio ir pavytų... o lygos tą savaitę neleistu lošt nacionalinese savo ir nepervargtų niekas o sezono pabaigoj pavytų kai žaistų karta i savaitę eurolygoje

--
2017-11-15 23:45
Nevykeliai
Tas sudvamz,...s labai gerai kad pratry...gale ir gavo per skalpa nuo king Hapooeelll !!! :) :DDD Dabar dar telieka pralost bent pora rungtyniu lietvamzdziui o hapoel susirinkt pora wins ir lietkabelia atliekos leks laukan is eurocup' a kaip ir priklausa:)])) :DDDD

--
2017-11-15 22:29
Tokią progą turėjo Kabelis ir sugebėjo pralaimėti.Brolis aiškiai perlaikytas aikštėj buvo,nes visai padusęs bėgiojo.Tuo puikiai pasinaudojo Hapoel aukštaūgiai ir pergalė paleista.Nu dabar grupėje įdomi situacija klostosi.Teks paprakaituoti,norint eiti toliau.

--
2017-11-15 22:26
Objektyviai
Na teisejai pazere dovaneliu zydams. Treciam kelinyje net po perziuros atiduoda kamuoli zydams, kai pakartojime aiskiai matyti kad atakos laikas istiksejo ir kamuolys neliete lanko. Kaip taip imanoma? Kam tada tos perziuros?

oho
Štalbergas akivaizdžiai parsidavęs izraeliui-specialiai laikė Kšištofą kol išsibaudavo...

cardinal red legion
reikia vis delto pripazint kad broliai yra apgailetini gynyboj. Hapoelis suverte kokius 80 proc grynai per brolius. Kai lavrinovicius dar uzdengia puolime tai jie pasidaro visiski minusai
2017-11-15 20:47
Galiausiai TV8 ant tiek sumažina ateinantį garsą iš Izraelio, kad ne tik žydų komentatorių, bet ir pačio rungtynių garso (fanų, švilpukų or t.t.). Dar blogiau :)