Nuotr. Sputnik-Scanpix
  • „Maccabi“ išvykoje 77:69 įveikė „Chimki“

• „Chimki“ krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė be pergalių

• Tuo metu „Maccabi“ iškovojo trečiąją pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes

Aštuntojo Eurolygos turo rungtynėse Tel Avivo „Maccabi“ (5-3) išvykoje 77:69 (28:19, 14:20, 20:16, 15:14) palaužė Maskvos srities „Chimki“ ekipą (5-3), kuri patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. Tuo metu Izraelio klubui tai buvo trečioji pergalė per pastarąsias ketverias rungtynes Eurolygoje.

19
22
58%
7/12
6

Apylygiai vykusiose rungtynėse, trečiojo kėlinio viduryje „Maccabi“ surengė galingą spurtą 11:0 ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui susikrovė 7 taškų pranašumą (57:50).

Vis tik „Chimki“ krepšininkai nesutriko ir jau pačio ketvirto kėlinio pradžioje patys laimėjo atkarpą 6:1 ir iš svečių persvaros beliko 2 taškai (61:63), o iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms, Thomasas Robinsonas perėmė kamuolį ir įspūdingu dėjimu šeimininkų persvarą sumažino iki minimumo (67:68).

40 sekundžių iki rungtynių pabaigos, Pierre‘as Jacksonas surinko 4 taškus paeiliui ir savo ekipos pranašumą padidino iki 6 taškų (75:69), o paskutinės šeimininkų atakos strigo ir pergalę į savo sąskaitą įsirašė Tel Avivo ekipa.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 21 (8/12 dvit.), Thomasas Robinsonas 17 (13 atk. kam.), Jamesas Andersonas 13 (3/12 trit.)

„Maccabi“: Pierre‘as Jacksonas 19 (7/12 dvit.), Michaelas Rollas 14, Norrisas Cole‘as ir Jonah Boldenas po 10.