Pauliaus Jankūno metimas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Jaysonas Grangeris Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Vasilije Micičius Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
„Žalgirio“ suolelis Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
  • Legionierius iš Serbijos pelnė 12 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų
  • Serbas teigė, kad antrojoje mačo dalyje darė tai, kas dar buvo įmanoma, nes žaidė savo žiūrovų palaikomoje arenoje

Foto galerija

Vasilije Micičius buvo vienas iš dviejų Kauno „Žalgirio“ žaidėjų, kurie bandė kibti į atlapus Vitorijos „Baskonia“ ekipai Eurolygos mače namuose.

Legionierius iš Serbijos per 29 minutes pelnė 12 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir, surinkęs 19 naudingumo balų, buvo antras naudingiausias ir rezultatyviausias komandos žaidėjas, nusileidęs tik Pauliui Jankūnui.

Sėkmingo Micičiaus žaidimo nepakako, nes „Žalgiris“ antrąjį ketvirtį baskams pralaimėjo net 17:33, taip beveik palaidodamas šansus pakovoti dėl pergalės.

„Mes pradėjome prastai rungtynes ir trečiajame kėlinyje bandėme sugrįžti į jas. Visgi varžovai antrajame ketvirtyje susikrovė per didelį pranašumą. Antroje mačo dalyje parodėme, kad galime žaisti“, – apie mačą kalbėjo Micičius.

2017-11-17 02:50