• Real“ 89:57 sutriuškino „Unicaja“

• Jonas Mačiulis per 22 minutes nugalėtojams pelnė 7 taškus ir atkovojo 5 kamuolius

• Luka Dončičius atsiėmė naudingiausio spalio mėnesio žaidėjo titulą

• Šiame susitikime jis pelnė 13 taškų, sugriebė 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus

Madrido „Real“ (5-3) reabilitavosi po triuškinančios nesėkmės prieš Vitorijos „Baskonia“ ir šįkart namuose 89:57 (19:12, 21:15, 22:11, 27:19) nepaliko vilčių Malagos „Unicaja“ (3-5) ekipai, kuriai dviguba savaitė Eurolygoje baigėsi dviem pralaimėjimais.

13
28
67%
6/9
10

Šeimininkai tolti pradėjo jau antrojo kėlinio viduryje, kurį pradėjo atkarpa 16:8 ir susikrovė 15 taškų pranašumą (35:20), o ketvirtį užbaigė sėkmingas Luka Dončičiaus epizodas, kai šis aidint sirenai blokavo Ray McCallumo metimą.

Po ilgosios pertraukos vaizdas pernelyg nesikeitė ir „Real“ tik didino savo pranašumą. „Karališkasis“ klubas spurtavo 11:2, o po šios atkarpos ekipas jau skyrė 23 taškai (58:35).

Galutinę vinį į „Unicaja“ karstą šeimininkai įkalė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai laimėjo atkarpą 13:6, ir susikrovė 29 taškų pranašumą (75:46).

Nugalėtojų gretose Jonas Mačiulis per 22 minutes pelnė 7 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, du kartus suklydo, išprovokavo pražangą ir surinko 7 naudingumo balus.

„Real“: Jaycee Carrolas 17 (5/7 trit.), Rudy Fernandezas 14, Luka Dončičius 13 (6/9 dvit., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 28 naud. bal.).

„Unicaja“: Alberto Diazas ir Draganas Milosavljevičius po 10, Jeffas Brooksas 7.