„Žalgirio“ žaidėjų įvertinimai: ar kas nors pastebėjote Daviesą?

„BasketNews.lt“
2017-11-17 07:16
Kevinas Pangosas pradeda reidą Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr.: D.Lukšta
Axelis Toupane'as pasirodęs aikštėje greitai surinko 6 taškus Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Žalgiriečiai komandą palaiko nuo suolo Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Antanas Kavaliauskas Nuotr.: D.Lukšta

Po trijų savaičių pertraukos į „Žalgirio“ areną sugrįžęs Eurolygos krepšinis pagailėjo pozityvių emocijų Kauno klubo fanams. „Žalgiris“ 77:97 nusileido Vitorijos „Baskonia“ klubui ir patyrė ketvirtą nesėkmę per aštuonerias rungtynes ir antrą iš eilės – namų aikštėje.

Foto galerija

Krepšinio komentatorius Rytis Vyšniauskas pateikia „Žalgirio“ krepšininkų įvertinimus dvikovoje su „Baskonia“.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

3

11 MIN |4 PTS |1 RBS |2/2 FG

Net nepastebėjau, kad Brandonas Daviesas žaidė, nors protokole parašyta, kad jis rungtynėse dalyvavo 11 minučių. Amerikietis buvo visiškai nepastebimas ir daugiausiai laiko praleido ant suolo. Įsiminė tik vienas, itin liūdnas epizodas, kai Daviesas vaikiškai neatsitvėrė Voigtmanno ir vokietis atkovojęs kamuolį puolime ramiai įdėjo iš viršaus.

Dee Bostas

-

3 MIN |0 PTS |0/0 FG

Beprasmiška vertinti tris Dee Bosto minutes ant parketo. Jis dar nėra pasiruošęs Eurolygai ir šiuo metu amerikiečiui treniruočių reikia labiau nei rungtynių. Arba bent jau sužaisti gerų mačų LKL čempionate. Šiaip ar taip, komandai jis yra svarbus žaidėjas ir norėtųsi, kad kuo grečiau įsilietų į sistemą.

Kevinas Pangosas

4

20 MIN |0 PTS |7 AST |0/6 FG

Visų pirma, komplimentai Jaysonui Grangeriui, kuris smaugė Keviną Pangosą nuo pirmųjų minučių ir neleido žalgiriečiui kvėpuoti. Net ir prasiveržęs pro varžovą kanadietis arčiau krepšio sutikdavo aukštus Voigtmanną, Poirier, kurie priversdavo įžaidėją atakuoti aukšta trajektorija ir netiksliai. Nulis Pangoso taškų yra daugiausiai geros baskų gynybos nuopelnas. Įžaidėjas atliko septynis rezultatyvius perdavimus, tačiau padarė ir keturias klaidas. -3 naudingumo balai ir blogiausios Pangoso rungtynės šį sezoną.

Axelis Toupane'as

4

9 MIN |6 PTS |3/7 FG

Axelio Toupane'o žaidimas ir toliau palieka labai keistą įspūdį. Jis atrodo visai neblogai kaip atskiras žaidėjas, bet kaip komandos detalė visiškai neįsipaišo. Prancūzui pasisekė kelios situacijos puolime, bet buvo ir atakų, kurių užbaigti nepavyko. Gynyboje Toupane'as stojo prie Grangerio ir nebuvo labai prastas, tačiau antroje rungtynių pusėje liko sėdėti ant suolo.

Paulius Jankūnas

9

22 MIN |20 PTS |3 RBS |8/12 FG

Iš visų žalgiriečių būtent komandos kapitonas yra optimaliai pasiruošęs psichologiškai sužaisti du Eurolygos turus per vieną savaitę. Nei rungtynių rezultatas, nei varžovų veiksmai didelės įtakos Pauliaus Jankūno žaidimui nepadarė. Gynyboje jis drausmingai laikėsi susitarimų, o puolime atakavo geru procentu ir buvo aktyvus nuo pirmųjų atakų.

Martynas Sajus

-

3 MIN |0 PTS |0 REB

Martynas Sajus sužaidė nieko nelėmusias minutes, todėl jo pasirodymas lieka nevertinamas.

Artūras Milaknis

7

28 MIN |10 PTS |2 RBS |4/6 FG

Blogos rungtynės komandai, tačiau negalėčiau kažko blogo pasakyti apie Artūro Milaknio žaidimą. Kaip ir daugelis, jis turėjo klaidelių gynyboje, bet buvo vienas tų, kuriais Šarūnas Jasikevičius galėjo pasikliauti. Jis nustebino varžovus keliais prasiveržimais, pelnė 10 taškų ir atrodė ramus visų rungtynių metu.

Vasilije Micičius

8

29 MIN |12 PTS |8 AST|4/6 FG

Vasilije Micičiaus prasiveržimai buvo rimta problema varžovų gynybai. Serbas meistriškai žaidė vienas prieš vieną puolime, ko negaliu pasakyti apie gynybą. Ginantis Micičius turėjo sunkių epizodų prieš Grangerį. Puolime tai buvo labai solidžios rungtynės jam, tiek dėl jo paties reidų, tiek dėl fantastiškų perdavimų komandos draugams. Aikštės matymu ir staigiais perdavimais Micičius tikrai primena Leo Westermanną.

Aaronas White'as

6

19 MIN |9 PTS |3 RBS |4/8 FG

Toli gražu ne viskas aikštelėje pavyko Aaronui White'ui, bet puolėjo emocijos spurto trečiajame kėlinyje metu parodo, kad amerikietis yra žaidime, atiduoda širdį aikštelėje ir nori kautis. Tai yra labai svarbūs elementai.

Antanas Kavaliauskas

4

13 MIN |4 PTS |4 RBS |1/1 FG

Antanas Kavaliauskas atrodė kiek geriau nei Daviesas, bet kalnų irgi nenuvertė. Įdomus sprendimas Antanui patikėti prižiūrėti Tornikę Šengeliją. Vikresnis gruzinas ne kartą atakavo Kavaliauską.

Paulius Valinskas

7

16 MIN |7 PTS |3 RBS | 2 AST |3/7 FG

Drąsus Pauliaus Valinsko žaidimas yra vienas didžiausių vakaro pozityvų. Jis mokosi sulig kiekvienomis rungtynėmis ir tikrai yra teisingame kelyje. Džiaugiuosi, kad Jasikevičius vertina Valinską kaip svarbų rotacijos žaidėją, nebijo jam patikėti dengti varžovų lyderius, o pats gynėjas nebesikrato atsakomybės puolime.

Edgaras Ulanovas

5

25 MIN |5 PTS |3 AST |2/3 FG

Ši savaitė Edgarui Ulanovui pagal žaidimą Eurolygoje nebuvo labai gera, nors pergalingas metimas Malagoje tikrai įsimins. Sunkios rungtynės puolėjui pasitaikė ir šiame ture. Negaliu prikišti, kad jis nesikovė, bet, atrodytų, žaidime trūksta energijos. Galbūt tai lemia ir ne kartą trenerio minėti Ulanovo klubo skausmai. Nenustebsiu, jei artimiausiose LKL rungtynėse jis gaus poilsio.

2017-11-17 13:27
Gampas
Davies jau seniai laikas namo neaisku ka jis cia daro ir siaip toks silpnas legionas jau senokai buvo

--
2017-11-17 12:35
Jei rungtynėse su Unicaja visai komandai buvo galima rašyti aukščiausius balus,tai šį kartą tikrai ne visiems.Vieninteliai Jankūnas su Valinsku pozityvo įnešė.Kiti kažkokie plaukiojantys atrodė.Dėl Toupane' man taip pat keista.Įėjo žmogus į aikštelę ir tikrai nemažai teigiamų emocijų įnešę,žaidimą pagreitino.Bet kai atsisėdo,tai visam laikui.Šaru aš pasitikiu,bet jam taip pat kartais reikėtų ir labiau savo žaidėjais pasitikėti.