Nuotr. Sputnik - Scanpix
  • „Fenerbahče“ per pratęsimą 95:93 patiesė CSKA

• CSKA namuose nebuvo pralaimėjusi 14 rungtynių iš eilės

• Karjeros rungtynes sužaidė Vesely, pelnęs 31 tašką ir realizavęs 14 dvitaškių iš 19 bandymų

Aštuntajame Eurolygos ture Stambulo „Fenerbahče“ (5-3) reto grožio rungtynėse per pratęsimą 95:93 (27:16, 19:25, 15:22, 22:20, 10:12) palaužė Maskvos CSKA (6-2) krepšininkus, kurie namuose nebuvo pralaimėję 14 kartų iš eilės.

31
30
60%
3/5
2

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi pratęsime ir jau atrodė, kad reikės žaisti antrą papildomą penkių minučių atkarpą.

Pratęsimo pradžioje geriau sekėsi Eurolygos čempionams, kurie laimėjo atkarpą 8:3 ir įgijo 5 taškų persvarą (91:86), tačiau iki pratęsimo pabaigos likus 33 sekundėms ekipas skyrė jau tik du taškai (91:93), o kamuolį savo rankose turėjo CSKA.

Iniciatyvos ėmėsi Nando De Colo, kuris atliko individualų reidą krepšio link bei metimu rezultatą išlygino (93:93).

Vis dėlto paskutinį žodį tarė svečiai. Bradas Wannamakeris metė tritaškį, kuris tikslo nepasiekė, tačiau Nicolo Melli kyštelėjo ranką ir įmušė kamuolį į krepšį taip išplėšdamas pergalę „Fenerbahče“ ekipai.

Daugiau nei pusę ketvirtojo kėlinio ekipos keitėsi taikliais metimais, tačiau įpusėjus ketvirčiui „Fenerbahče“ surengė spurtą 9:0 ir po Jano Vesely dėjimo susikrovė 7 taškų persvarą (82:75).

Šeimininkai nesutriko ir iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei minutei, pelnė keturis taškus paeiliui bei „Fenerbahče“ persvarą sumažino iki 3 taškų (79:82).

Svečiai suklydo išsimetant kamuolį ir likus 25 sekundėms iki finalinės sirenos, CSKA gavo progą organizuoti lemiamą ataką. Iš pradžių „Fenerbahče“ greitai prasižengė ir išnaudojo komandinių pražangų limitą. Šeimininkai dar kartą organizavo ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Sergio Rodriguezas smeigė tritaškį su varžovo pražanga ir išvedė CSKA į priekį 83:82.

„Fenerbahče“ po minutės pertraukėlės ataką patikėjo Bradui Wannamakeriui, kuris išprovokavo Nando De Colo pražangą, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir rezultatą išlygino (83:83). Kyle‘as Hinesas dar spėjo atlikti sudėtingą metimą su sirena, tačiau dvitaškis tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

CSKA: Sergio Rodriguezas 20 (3/4 dvit., 4/8 trit.), Nando De Colo 18 (5/8 dvit., 6 rez. perd.), Cory Higginsas ir Kyle‘as Hinsas po 17

„Fenerbahče“: Janas Vesely 31 (14/19 dvit.), Bradas Wannamakeris 13 (3/11 dvit., 0/4 trit.), Nicolo Melli 11, Kostas Sloukas (9 rez. perd.) ir Luigi Datome po 10.

uz toki fixa
reik situos urodus mest lauk in visu turnyru- vakar puse kontoros mire nuo tu life statymu- svarbiausia cia mes visi prapisom nes pratesima padare- spektaklis fixas pinigu plovimas- bravo ir dar jiem sunku zaist eurolygoj ? padaro fixus kaip ir barca padare Bamberge ir gauna alga ir dar verkia urodai nelaimingi
2017-11-18 10:01
A
Rusams ne fasonas balejint uz kazkokius Cska juodukus

--
2017-11-17 23:51
nairaĮdomūs rusų sirgaliai. Pranešėjas nuolat turėjo raginti ir skatinti palaikymą. Pas mus per tokias rungtynes ir arenos stogą išnešt gali :D o rusai vos pašvilpė ir viskas

tai cia dar nors kazkiek susirenka, o chimki uz dyka dalina bilietus ir nemokamai veza i rungtynes kad tik nebutu tuscia arena ;D
2017-11-17 23:18

Neįdomu rusam tas cska dėlto ir nebalėjina net normaliai
2017-11-17 23:02
antanas
Zemo lygio rungtynes. Eurocup zymiai geriau,ten tokie lavonai nelosia,kaip tas bomzas rodrigez

--
2017-11-17 22:55
Monte Cristo
Tikrai vienos geriausiu sio sezono rungtynes tokia kova fantastika!

egzpertas
Obradovicius turetu buti patenkintas nes teisejai eilini syki galejo atimti pergale.
2017-11-17 21:44
nu
vanameikeriui uz paskutine ataka turetu kiausius nuraut... tokia lempa..
:D
Sunku cia metimu pavadint ta pamusima :D Jau geriau pralaimet didesniu skirtumu nei sitokiu fuxiniu pamusimu :D
2017-11-17 21:30