Nuotr. Reuters – Scanpix
  • „Olympiakos“ 85:59 sutriuškino „Crvena Zvezda“

• Pirėjo klubui tai buvo trečioji pergalė iš eilės

• Rungtynės buvo trumpam sustabdytos dėl šalia arenos numestos ašarinių dujų granatos

Pirėjo „Olympiakos“ (6-2) Eurolygos namų rungtynėse 85:59 (22:13, 25:24, 20:12, 18:10) sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-6) ekipą ir turnyre pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

13
22
12
100%
1/1

Šeimininkai rungtynes pradėjo kur kas geriau ir jau pirmojo kėlinio viduryje po Holliso Thompsono taškų įgijo dviženklę persvarą (17:7). Svečiai atkuto antrajame ketvirtyje, kurį pradėjo atkarpa 6:0 ir deficitą sumažino iki trijų taškų (19:22).

Vis dėlto „Olympiakos“ kiek vėliau spurtavo 10:3 ir atstatė dviženklę persvarą (40:30), o galutinis taškas rungtynėse buvo padėtas po ilgosios pertraukos, kai šeimininkai trečiąjį ketvirtį laimėjo 20:12 ir prieš ketvirtąjį kėlinį susikrovė 18 taškų pranašumą (67:49).

Rungtynėse netrūko ir incidentų. Šalia arenos buvo numesta ašarinių dujų granata, sukėlusi problemų Serbijos ekipos atsarginių žaidėjų suoleliui, kuriam anot pranešimų tapo sunku kvėpuoti. Susitikimas buvo pratęstas po penkių minučių.

„Olympiakos“: Hollisas Thompsonas 14, Nikita Milutinovas 13 (12 atk. kam.), Ioannis Papapetrou 11.

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 20 (4/6 trit.), Pero Antičius 9, Nikola Jovanovičius 8.