• „Barcelona“ 89:71 užtikrintai nugalėjo „Basket“

• Valensijos klubas dvigubos savaitės metu patyrė du pralaimėjimus

Paskutinėse aštuntojo turo Eurolygos rungtynėse „Barcelonos“ (3-5) krepšininkai namuose 89:71 (24:18, 26:14, 21:24, 18:15) pasiekė nesunkią pergalę prieš Valensijos „Basket“ (3-5) ekipą, kuri pralaimėjo abejas dvigubos savaitės rungtynes.

13
17
75%
3/4
67%
2/3

Rungtynių lūžiu tapo antrojo kėlinio vidurys, kai „Barca“ spurtavo 15:3 bei prieš pat ilgąją pertrauką susikrovė 18 taškų pranašumą (50:32).

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir šeimininkai toliau didino savo persvarą, o po Rakimo Sanderso dvitaškio ekipas skyrė 21 taškas (67:46) ir šiame susitikime viskas tapo aišku.

„Barca“ šiame susitikime dvitaškius metė įspūdingu 60,5 proc. taiklumu (26/43), ji taip pat pranoko svečius pagal atkovotus kamuolius (35-31), atliktų rezultatyvių perdavimų kiekį (23-19), perimtus kamuolius (5-4) bei mažesnį klaidų skaičių (8-11).

Po šios pergalės „Barcelona“ turnyrinėje lentelėje žengia dešimta, o Valensijos ekipa – dvyliktoje pozicijoje.

„Barcelona“: Pierre‘as Oriola 14, Adrienas Moermanas 13, Kevinas Seraphinas 12, Pau Ribas 11.

„Basket“: Tiboras Pleissas 13 (5/13 dvit., 7 atk. kam.), Willas Thomas ir Erickas Greenas po 10.