Nuotr. AP – Scanpix
  • Domantas Sabonis pelnė 12 taškų ir atkovojo 10 kamuolių
  • Dėl apsinuodijimo maistu lietuvis praleido pamėtymą prieš rungtynes
  • „Pacers“ panaikino 22 taškų deficitą

Indianos „Pacers“ (8-8) panaikino 22 taškų deficitą ir NBA rungtynėse namie 107:100 (23:32, 24:26, 24:23, 36:19) nugalėjo antrąją vietą Rytų konferencijoje užimančią Detroito „Pistons“ (10-5).

21
21
50%
5/10
15

„Pacers“ aukštaūgis Domantas Sabonis dėl apsinuodijimo praleido pamėtymą prieš rungtynes, bet aikštėje vis tiek išbuvo 24 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (4/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, 1 kamuolį perėmė, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Kažką vakar suvalgiau ir nesijaučiau labai gerai, skaudėjo pilvą. Džiaugiuosi, kad galėjau išbėgti į aikštę ir padėti komandai laimėti, – po dvikovos sakė Sabonis. – Dabar net nenoriu galvoti apie maistą, kurį laiką jo visai nevalgiau.“

Po spurto 20:2 „Pistons“ trečiajame kėlinyje pirmavo 78:56, tačiau „Pacers“ nebuvo linkę lengvai sudėti ginklų. Ketvirtį jie pabaigė spurtu 15:2 ir priartėjo iki 71:81, o paskutiniame kėlinyje darbo ėmėsi Lance'as Stephensonas. Jis per šį kėlinį pelnė visus 13 savo taškų, o „Pacers“ persvėrė rezultatą.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, Stephensono tritaškis, baiginėjantis atakos laikui, pasiekė tikslą ir Indianos klubo persvara išaugo iki 101:97.

Netrukus Sabonis įkrovė iš viršaus ir „Pacers“ gerbėjai ėmė švęsti pergalę.

Sėkminga antra mačo pusės pagerino ir Sabonio savijautą.

„Pirma pusė buvo sudėtinga, bet antroje adrenalinas padarė savo. Visi šūkavo, šoko. Tuomet pasidarė kur kas lengviau“, – šypsojosi Sabonis.

„Pacers“ po šio laimėjimo Rytų konferencijoje žengia 10-oje vietoje.

GM: 15

„Pacers“: Victoras Oladipo 21 (15 atk. kam., 4 rez. perd.), Thaddeusas Youngas 18, Darrenas Collisonas 16, Bojanas Bogdanovičius 15, Lance’as Stephensonas 13, Domantas Sabonis 12 (10 atk. kam.).

„Pistons“: Avery Bradley ir Reggie Jacksonas po 16, Tobiasas Harrisas ir Ishmaelis Smithas po 15, Luke’as Kennardas 13, Andre Drummondas 11 (15 atk. kam., 5 rez. perd.).

Visi rezultatai:

Los Angeles Lakers Phoenix Suns 113-122 stat »
Denver Nuggets  New Orleans Pelicans 146-114 stat »
Sacramento Kings  Portland Trail Blazers 86-82 stat »
Dallas Mavericks  Minnesota Timberwolves 87-111 stat »
San Antonio Spurs  Oklahoma Thunder 104-101 stat »
Chicago Bulls  Charlotte Hornets 123-120 stat »
Toronto Raptors  New York Knicks 107-84 stat »
Cleveland Cavaliers  Los Angeles Clippers 118-113 stat »
Brooklyn Nets  Utah Jazz 118-107 stat »
Washington Wizards  Miami Heat 88-91 stat »
Indiana Pacers  Detroit Pistons 107-100 stat »

2017-11-18 10:33
:D
Sako turner sulypdys gynybą, bet visad +/- jo tragiškiausias yra :D Nu nebent jsi sulipdo taip, kad varžovai, net neina į baudos aikštelę, bet trajaksu mėto 70proc. taiklumu :D
2017-11-18 10:05