Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate Klaipėdos „Lemminkainen“ komanda namuose 111:45 (23:14, 21:12, 38:7, 29:12) sutriuškino Panevėžio „Eglės“ krepšininkes.

Po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkės pirmavo 44:26, o trečiąjį kėlinį laimėjo net 38:7.

Dvi pergales per penkerias rungtynes iškovojusiai „Lemminkainen“ ekipai 21 tašką pelnė Eglė Žygelytė, 19 surinko Eglė Šikšniūtė. Redos Kontvainytės sąskaitoje – 11 taškų. Lina Pikčiūtė prie pergalės prisidėjo 10 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Eglės“ ekipai 11 taškų pelnė Milda Dulksnytė. Tačiau ji suklydo net 10 kartų. Raimonda Klikūnaitė surinko 10 taškų. Beje, panevėžietės iš 63 metimų pataikė tik 15 (23,8 proc.) ir suklydo net 42 kartus.
Atrinkti (0) Visi (5)
vap
leader527: O aš galiu pasakyt nenusišnekėk. Žaidėjoms reikia tobulėti. Kai „Lemminkainen“ atėjo į LMKL lygiai taip pat buvo triuškinamos, kitą sezoną "gaudavo" jau tik po 20-30, o praėjusiame ir pergales skinti pradėjo. Jei neklystu prieš kokius 4-5 sezonus „Lemminkainen“ buvo toko pat pajėgumo kaip "Eglė".