Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas
  • „Vytautas“ 92:78 įveikė „Nevėžį“

• „Vytautui“ tai buvo antroji pergalė iš eilės LKL

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse Prienų-Birštono „Vytauto“ (2-9) ekipa tęsia pergalingą žygį ir šįkart 92:78 (31:20, 17:24, 22:18, 22:16) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (3-7) krepšininkus bei pasiekė antrąją pergalę iš eilės vietiniame fronte.

20
29
8
50%
4/8

Šeimininkai sėkmingai pradėjo susitikimą ir po Deniso Lukašovo tritaškio ekipas jau skyrė 8 taškai (12:4), o po pirmojo kėlinio „Vytautas“ galėjo džiaugtis dviženkle persvara (31:20).

Antrajame kėlinyje svečiai atsigavo po šalto dušo ir patys surengę spurtą 9:3 nurėžė „Vytauto“ persvarą iki dviejų taškų (46:44) ir prieš pat ilgąją pertrauką sugrąžino intrigą į rungtynes.

Po pertraukos rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau prieš pat jo pabaigą šeimininkai laimėjo atkarpą 15:6 ir atstatė dviženklį pranašumą (75:65), o kaip paaiškėjo vėliau, tai ir garantavo „Vytautui“ pergalę, mat „Nevėžis“ į rungtynes grįžti nebesugebėjo bei buvo priverstas kapituliuoti.

„Vytautas“: Eigirdas Žukauskas 20 (8 atk. kam.), Egidijus Dimša 13 (7/7 baudos), Denisas Lukašovas ir Tomas Dimša po 12, Edvinas Šeškus 11.

„Nevėžis“: Rihards Kuksiks 17 (4/5 trit.), Malcolmas Grantas 13, Jamesas Woodardas 11, Gabrielius Maldūnas 10.

Rungtynių apžvalga

2017-11-19 11:45
Nevėžis dar matyt nespėjo atsigauti po tos dvikovos Saratove,tai ir sužaidė taip prastai.Vytautas tuo tarpu jau kyla iš duobės ir antram rate su jais bus daug sunkiau žaisti.Šeškus vistik kažkaip prikėlė komandą.

--
2017-11-19 09:45
Jo
Matesi kad nevezis silpnesne komanda, viskas stojasi i savo vezias, stipresni laimi, silpnesni pralaimi