Nuotr. Facebook.com
  • Vokietijos pirmenybėse ALBA 88:81 pranoko „EWE Baskets“

• Berlyno klubas po šios pergalės nutraukė dviejų pralaimėjimo iš eilės seriją Vokietijos čempionate

• Marius Grigonis per 27 minutes pelnė 12 taškų ir surinko 13 naudingumo balų

Berlyno ALBA (8-3) su Mariumi Grigoniu Vokietijos pirmenybėse 88:81 (16:19, 28:18, 16:25, 28:19) įveikė Oldenburgo „EWE Baskets“ (6-4) ekipą ir nutraukė dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją.

Daugiausia pataiko: Marius Grigonis

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Rezultatui esant 73:73, ALBA šovė į priekį 10:2 ir susikrovė 8 taškų pranašumą (85:73), kurį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

Grigonis per 27 minutes pelnė 12 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius, užsidirbo 3 pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

„EWE Baskets“: Frantzas Massenatas 16 (4/6 trit.), Rašidas Mahalbasičus 15, Maxime‘as de Zeeuwas 13.

ALBA: Spenceris Butterfieldas 20, Luke‘as Sikma 16 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Peytonas Siva 15, Marius Grigonis 12.