Nuotr. fiba.com
  • „Umana Reyer“ 84:80 palaužė „Flex“ ekipą

• Gediminas Orelikas per 21 minutę pelnė 8 taškus ir atkovojo 4 kamuolius, tačiau realizavo tik 2 tritaškius iš 8 bandymų

• Pistojos „Flex“ ekipai tai buvo šeštoji nesėkmė iš eilės

Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ (7-1) ekipa Italijos pirmenybėse 84:80 (27:17, 18:24, 23:15, 16:24) įveikė Pistojos „Flex“ (2-6), kuri patyrė jau šeštąją nesėkmę iš eilės.

Daugiausia pataiko: Gediminas Orelikas

Šeimininkai dar ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo 13 taškų persvarą (74:61) ir užtikrintai kontroliavo rungtynes, tačiau „Flex“ ekipa laimėjo atkarpą 19:8 ir iš Venecijos komandos pranašumo teliko du taškai (82:80). Vis dėlto, laiko iki susitikimo pabaigos daug likę nebuvo ir šeimininkai pergalės iš savo rankų neišleido.

Ne itin sėkmingas rungtynes sužaidė Gediminas Orelikas, kuris per 21 minutę pelnė 8 taškus (0/2 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 7 naudingumo balus.

„Umana Reyer“: Dominique‘as Johnsonas 18 (4/6 trit.), Hrvoje Peričius 14, Stephenas Paulas Biligha 10.

„Flex“: Raphaelis Gaspardo 23, Ronaldas Moore‘as 17, Fabio Mianas 14 (2/7 dvit., 3/4 trit.).