• „Celtics“ svečiuose 110:99 susitvarkė su Atlantos „Hawks“
  • Bostono klubas iškovojo 15-ąją pergalę iš eilės ir pakartojo geriausią komandos rezultatą per pirmas 17 rungtynių
  • „Celtics“ į priekį vedė itin taikliai krepšį atakavę Irvingas ir Brownas
  • Bostono ekipa pergalių serijos metu panaikinus 16 taškų deficitą triumfavo jau ketvirtąjį kartą

NBA pirmenybėse pergalių seriją iki 15 pratęsė rezultatyviausiai žaidusio Kyrie Irvingo traukiama Bostono „Celtics“ (15-2) komanda. Šįkart ji svečiuose 110:99 (20:35, 24:15, 36:27, 30:22) susitvarkė su Atlantos „Hawks“ (3-13) krepšininkais.

30
31
100%
5/5
83%
5/6

Lygoje pirmaujantys Bostono krepšininkai pakartojo geriausią rezultatą klubo istorijoje per pirmąsias 17 sezono rungtynių. Ekipai trūksta dar keturių laimėjimų paeiliui iki „Celtics“ rekordo.

„Celtics“ panaikino turėtą 16 taškų deficitą ir pirmąjį kartą į priekį išsiveržė trečiajame kėlinyje. Tai jau ketvirtoji Bostono klubo pergalė šioje pergalių serijoje, kuomet ekipa panaikino 16 taškų atsilikimą.

Nugalėtojų komandoje Irvingas išsiskyrė ne tik pelnytų taškų gausa, bet ir puikiu taiklumu. Jis per 31 minutę įmetė 30 taškų (5/6 dvit., 5/6 trit., 5/5 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o mačo pabaigoje keli tūkstančiai „Celtics“ fanų skandavo „MVP! MVP!“.

Ne ką mažiau prie pergalės prisidėjo ir Jaylenas Brownas. Jis per 35 minutes įmetė 27 taškus (6/7 dvit., 4/6 trit., 3/7 baudos) bei atkovojo 4 kamuolius.

Tuo metu „Hawks“ į priekį vedęs Dennisas Schoderis ir toliau tiki savo komanda. Atlantos krepšininkai per 16 rungtynių laimėjo tris kartus. „Vis dar manau, kad šį sezoną mes galime daug pasiekti. Tiesiog turime likti kartu kaip komanda“, – po susitikimo apie prastą sezono startą sakė vienas „Hawks“ lyderių Dennisas Schroderis.

„Hawks“: Dennisas Schroderis 23 (9 rez. perd.), Kentas Bazemore’as 19, Johnas Collinsas 18 (7 atk. kam.), Taureanas Prince’as 14.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 30 (10/12 metimai, 5/5 baudos), Jaylenas Brownas 27 (10/13 metimai), Marcusas Morrisas ir Jaysonas Tatumas (7 atk. kam.) po 14, Marcusas Smartas 10.

2017-11-19 15:19