Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Celtics“ svečiuose „Mavericks“ klubą per pratęsimą nugalėjo 110:102
  • Kyrie Irvingas pelnė 47 taškus ir sužaidė geriausias sezono rungtynes
  • Tai buvo jau 16-oji „keltų“ pergalė iš eilės – ketvirta ilgiausia serija klubo istorijoje

Bostono „Celtics“ (16-2) komandos vedlys Kyrie Irvingas padarė viską, kad jo atstovaujamas klubas pratęstų savo pergalių seriją.

47
44
73%
11/15
71%
5/7

Irvingas pelnė 47 taškus, o jo vedami „keltai“ svečiuose per pratęsimą 110:102 (34:22, 19:27, 16:28, 27:19, 14:6) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (3-15) klubą.

„Celtics“ vežimas ir toliau rieda užtikrintai. Tai buvo jau šešioliktoji Bostono krepšininkų pergalė iš eilės. Tai yra ketvirtoji ilgiausia serija klubo istorijoje.

Fantastiškai rungtyniavęs Irvingas pelnė 47 taškus (11/15 dvit., 5/7 trit., 10/11 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Itin ryškiai jis spindėjo ir pratęsime, kur pelnė pirmuosius šešis taškus ir tapo rimta „Celtics“ paspirtimi. Iš viso per papildomo laiko atkarpą gynėjas pelnė 10 taškų. Tai buvo rezultatyviausios Irvingo sezono rungtynės.

Tuo metu „Mavericks“ lieka blogiausią rezultatą lygoje demonstruojančia komanda.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 47, Jaylenas Brownas 22 (9 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 15 (9 atk. kam.), Marcusas Smartas 12 (8 rez. perd.).

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 31, Wesley Matthewsas 18, J.J. Barea 16, Dirkas Nowitzki 14 (12 atk. kam.).

kasioguru
ai dar pamirsau gi barzdona, tas irgi gali siemet pasiimt MVP.
2017-11-21 14:45
kasioguru
ka reiskia toli nueis? MVP duoda uz sezona, niekur eit nereikia, tik islikt pirmose pozicijose. jei be Haywardo Celtics liks top2-3 rytuose, Bucks toliau mals suda kaip dabar, Lebronas taupysis, o Kahwi negris puikios formos, Irvingas bus nr.1 kandidatas.
2017-11-21 11:25