Antrąją pergalę iš eilės Eurolygos varžybų B grupėje iškovojo Salonikų „Aris“ ekipa, išvykoje 69:66 (18:19, 21:8, 13:22, 17:17) nugalėjusi Le Mano „Sarthe Basket“ krepšininkus. Laimėję antrąsias rungtynes paeiliui graikai B grupėje kartu su Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkais dalijasi 1-2 vietomis.

Nuo mačo Le Mane pradžios į priekį išsiveržę ir po truputį savo pranašumą auginę „Aris“ krepšininkai pirmavo beveik visą rungtynių laiką. Antrajame kėlinyje graikai sutankino gynybą ir ėmė tolti. Po Hanno Mottolos dvitaškio „Aris“ įgijo 8 taškų persvarą (31:23).

Baigiantis kėliniui Terrelle'as Castle'as įsūdė tritaškį iš aikštės krašto, Reyshawnas Terry sudrebino prancūzų krepšį dėjimu ir graikai padidino atotrūkį iki 12 taškų (39:27).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai priartėjo iki 4 taškų (40:44), tačiau išlyginti ar persverti rezultato jiems nesisekė. Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje po Ravivo Limonado tritaškio „Sarthe Basket“ trumpam išlygino rezultatą (54:54), tačiau Terry prancūzams išsiveržti į priekį neleido ir čia pat atsakė dėjimu, ore pagavus kamuolį, su varžovo pražanga.

Aikštės šeimininkai dar kelis sykius bandė priremti graikus prie sienos, tačiau šie nepasidavė ir išlaikę trapią persvarą šventė pergalę.

Simonas Serapinas nugalėtojams per pusketvirtos minutės taškų nepelnė. Lietuvis prametė vieną tritaškį ir 2 sykius prasižengė.

„Sarthe Basket“: Luka Bogdanovičius 18 (8 atk. kam.), Nicolas Batumas 13, Samuelis Clancy 12 (7 atk. kam.), Ravivas Limonadas 11.

„Aris“: Reyshawnas Terry 16, Bracey Wrightas 15, Hanno Mottola 11, Terrellas Castle'as 7, Georgios Kalaitzis 7, Jeremiah Massey 7 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (5)
Aris mano nuomone,turetu grupeje uzimti 4 vieta,praleides i prieky Ryta,Efes Pilsen ir Unicaja...Maccabis 5,Cibona 6,Armani jeans 7 ir 8 Le Mano...
2007-11-02
-2
Gal žinot kodėl Le Mano komandoje jau antras rungtynes praleidžia Yanickas Bokolo?

Taip,gaila Serapinas epizodiškai tik žaidžia kolkas komandoje.Jo vieta užima amerikiečiai