• Puolėjas trečiajame kėlinyje susižeidė lūpa, kuri atletui buvo susiūta
  • LeBronas galingai grįžo į aikštę – lemiamo ketvirčio metu surinko 23 taškus
  • Įspūdingos atkarpos metu puolėjas pelnė 18 taškų iš eilės
  • LeBronas yra NBA lyderis pagal ketvirtajame kėlinyje pelnomus taškus

Trečiajame kėlinyje LeBronui Jamesui po susidūrimo su Tyleriu Zelleriu buvo praskelta lūpa, o ją susiuvus Klivlando „Cavaliers“ (11-7) lyderis sužaidė vieną geriausių savo atkarpų ketvirtajame kėlinyje.

33
33
78%
7/9
57%
4/7

LeBronas lemiamame kėlinyje surinko 23 taškus, vienu metu sukratė 18 taškų paeiliui, o jo vedama „Cavaliers“ NBA pirmenybių mače namuose 119:109 (20:17, 25:29, 32:31, 42:32) įveikė Bruklino „Nets“ (6-11) bei iškovojo šeštąją pergalę paeiliui.

Po susidūrimo su Zelleriu LeBronas buvo priverstas išeiti į rūbinę, kurioje jam buvo sutvarkyta lūpa. LeBronas iki lemiamo ketvirčio buvo pelnęs tik 10 taškų, tačiau puolime sprogo sugrįžęs iš rūbinės.

23 taškus per 12 minučių įmetęs puolėjas geriausiai atrodė atkarpoje, kuri prasidėjo iki mačo pabaigos likus puspenktos minutės, o baigėsi likus vienai minutei.

Per šią atkarpą LeBronas įmetė 18 taškų iš eilės ir taip pakartojo savo pelnytų taškų per paskutines 5 mačo minutes rekordą. Vienas spurtavęs LeBronas pataikė 6 metimus iš 6, o „Nets“ tuomet įmetė 5 šūvius iš 11.

LeBronas surinko daugiausiai taškų iš eilės (18) reguliaraus sezono ketvirtajame kėlinyje savo karjeroje.

„Tiesiog bandžiau atlikti metimus, stengiausi, kad mano komanda laimėtų. Esu palaimintas, kad sugebėjau pataikyti kelis metimus rungtynių pabaigoje“, – po mačo sakė LeBronas.

Šį sezoną puolėjas ketvirtajame kėlinyje vidutiniškai pelno po 10 taškų ir pirmauja lygoje, o antroje vietoje esantis Kristaps Porzingis įmeta po 7,7 taško. Pirmajame kėlinyje LeBronas vidutiniškai pelno po 8,3 taško, antrajame prideda 5,7 taško, o trečiajame įmeta po 5,5 taško.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 (11/17 metimai, 7/9 baudos), Kevinas Love’as (10 atk. kam.) ir Dwyane’as Wade’as po 18, Jae Crowderis 14 (3/3 trit.), Kyle’as Korveris 12.

„Nets“: Rondae Hollisas-Jeffersonas 20, Joe Harrisas 18, Allenas Crabbe’as 15, DeMarre’as Carrollas 10.