Išvyka į Pakruojį jauniesiems žalgiriečiams susiklostė nesėkmingai. Sužaidę nerezultatyviausias rungtynes šį sezoną „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkai 61:67 nusileido Pakruojo „Merestos“ komandai.

Pirmoje Nacionalinės krepšinio lygos vietoje tik su vienu pralaimėjimu žengę žalgiriečiai ne itin sublizgėjo per pirmąsias rungtynių minutes. Per kėlinį tik 12 taškų pelnę kauniečiai neleido varžovams stipriai atitrūkti. Nors „Meresta“ nežymiai pirmavo visą ketvirtį, jo pabaigoje įgijo 4 taškų pranašumą – 16:12.

Antrojo kėlinio pradžia tiek vienai, tiek kitai ekipai buvo nesėkminga. Per 4 min. sužaisto laiko abi komandos tebuvo pelnę po 2 taškus. Abejų klubų krepšininkai žaidė nerezultatyviai, tačiau „Meresta“ sugebėjo išlaikyti turimą nežymią 4 taškų persvarą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 32:28.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo panašiai kaip ir du pirmieji –  komandos žaidė taškas į tašką. Visgi, sužaidus pusę kėlinio, „Meresta“ pirmą kartą šios dienos rungtynėse pasiekė dviženklę taškų persvarą. Kauniečiai dėjo visas pastangas, tačiau priartėti prie pakruojiečių pavyko tik minimaliai – po trijų kėlinių 50:41.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje „Merestos“ krepšininkai spurtavo 6:1. Tai padėjo dar labiau atitolti nuo svečių komandos ir pasiekti didžiausią 15 taškų skirtumą. Tačiau žalgiriečiai taip lengvai nepasidavė: pataikė du tritaškius metimus ir priartėjo iki 8 taškų. Pakruojiečiai, per anksti patikėję pergale, leido kauniečiams lipti „ant kulnų“, bet lemiamas minutes sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie ir šventė sunkią pergalę 67:61.

„Meresta“: E.Takuševičius 22, R.Streikus 15, M.Čepaitis 7 taškai.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: V.Čepukaitis 18, Ž.Janavičius 17, A.Juškevičius 10.