Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
  • „AX Armani Exchange“ namuose 85:86 patyrę nesėkmę prieš „Olympiakos“

• Artūras Gudaitis pelnė 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 28 naudingumo balus

• Mantas Kalnietis įmetė 2 taškus ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą

Artūro Gudaičio vedamas Milano „AX Armani Exchange“ (3-6) savų žiūrovų akivaizdoje 85:86 (21:17, 21:29, 20:20, 23:20) krito prieš Pirėjo „Olympiakos“ (7-2) klubą.

22
25
7
67%
2/3

Gudaitis per 21 minutę pelnė 19 taškų (6/8 dvitaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

Kitas ekipos lietuvis, Mantas Kalnietis, per 21 minutę įmetė 2 taškus (1/3 dvitaškiai), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, užsidirbo 3 ir išprovokavo 1 pražangą bei surinko 1 naudingumo balą.

Šeimininkai rungtynių iniciatyvą buvo praradę trečiajame kėlinyje po to, kai „Olympiakos“ spurtavo 14:6 ir susikrovė dviženklę persvarą (63:53), tačiau Milano klubas dar iki lemiamo ketvirčio pradžios sumažino savo deficitą iki 4 taškų (62:66).

Ketvirtajame kėlinyje viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių akimirkomis. Likus minutei iki susitikimo pabaigos, šeimininkai po Jordano Theodoro dvitaškio pirmavo 85:83, tačiau Jamelas Mcleanas pelnė du taškus su Gudaičio pražanga ir „Olympiakos“ išsiveržė į priekį 86:85.

Likus 15 sekundžių iki susitikimo pabaigos, Curtisas Jerrelsas tyčia prasižengė prieš Kostą Papanikalaou, kuris prametė abu baudos metimus ir taip suteikė šansą „AX Armani Exchange“ ekipai, tačiau Jerrelso tritaškis skriejo pro šalį ir pergalę šventė svečiai.

„AX Armani Exchange“: Jordanas Theodoras 20 (7/17 dvit.), Artūras Gudaitis 19 (6/8 dvit., 10 atk. kam., 28 naud. bal.), Vladimiras Micovas 15.

„Olympiakos“: Jamelas Mcleanas 22 (10/14 dvit., 7 atk. kam., 25 naud. bal.), Brianas Robertsas 18, Janis Strielniks 14, Kostas Papanikalaou 11.

Rungtynių apžvalga

2017-11-24 11:56
delete
tragiška buvo ne tik paskutinė ataka, bet ir prieš tai dar 2-3 minutės, kai Theodoras su jerelsu nusprendė pasiėmę kamuolį jo daugiau niekam neduoti. JAu tada matėsi, kas laukia. Treneris lopų lopas, kad nesuprato, jog armanis laikėsi tik dėka sukamo atakoje kamuolio, o ne tų dviejų ssavanaudžių. Atkreipkite dėmesį į visų reakciją po paskutinio metimo. Neįsivaizduoju, kaip rūbinėj paskui bendrauti su tom dviem pseudo "craptors style" žvaigždėmis.
2017-11-24 10:26
Byron
Paskutinis metimas tai žiaurus! Tokius nba žaidėjai mėto, kai atakai būna likusios 2 sekundės ir atsiliekama 2 taškais. O čia turėjo 15 sekundžių ir lempą per rankas metė ;))) koks idiotas.

--
2017-11-24 08:52
almo
Gudaitis malačius... o armani reikėtų grįžti prie tų džinsų, kuriuos nešiojau jaunystėj... :)
2017-11-24 01:17
:D
Jerrels praitose issove pirmam mace visi galvojo bus gelbetojas :D Jis toks pats savanaudis kaip ir like komandoj :D siose paskandimo komanda :D
2017-11-24 01:10
katamanas
micovas salia stovejo laisvas, bet tas sugalvojo lempa per rankas mest..

nera ko noret, kai i komanda surenka vien tik tasku daritojus..
2017-11-24 00:41
Gerai sužaidė Gudaitis,parodė platesnį puolimo arsenalą.Su ta pražanga nepasisekė,bet aplamai tai jam buvo puikios rungtynės.O Jerrellsas tai savam stiliuje.Pirmas rungtynes,kai debiutavo,ištraukė komandą,o dabar nuskandino.Nieko naujo-jis dažniau pražudo komandą,nei ją ištraukia.Dar vienas savanaudis.

--
2017-11-24 00:23
Nico
Na Armani panasiai kaip Efes, surinkti savanaudziai zaidejai su nebloga statistika. Jerelsas tai pagerintas, matyt Kobe Bryant norejo pavaizduot DD
2017-11-24 00:18
...
lietuviai persvėrė rezultatą 4 kėliny bet savanaudžiai negrai vistiek sugebėjo nuskandinti komandą. Minkštas, skystas arba tiesiog kvailas tas Pianigianis, visai kaip Raptors trenerio iškamša
2017-11-24 00:16
AnonimasGAILA, bet per Gudaiti ir pralose kai padare bauda 2+1 ir po to sekanciam neimete du pusiau is lengvos padeties taskus.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Nenusisnekek, as nesu jo fanas, bet zaide jis gerai. Tas 2 +1. Jo aisku klaida, bet reikia ziuret visas rungtynes, kokiu procentu jis mete, kiek kamuoliu nueme, emociniai dejimai ir t.t. Plius Armanis turejo visus sansus laimet ir jas pralose grynai Jerrelso deka. tas tai vsisikas nesusipratimas. Isbumsejo visa ataka kamuoli i parketa, paskum ilindo kazkur i kampa ir ismete kazkokia nesamone nuo trajako. Gal du zaidejai visiskai laisvi mojuoja rankom, duok perdavima, bet nea ). Mayuy norejo patekt i TOP10 su paskutines sekundes metimu ddddddddddd.
Gg
Sako is pusiau lengvos padeties , paziurek kur stowejo jis . Siandien nors pasimate ivairesnis gudaicio puolimas, ypac veidu i kase, realiai armanis turi potencialo puolime bet gynyba tAi graudi. Kai grys goudelockas paziuresim kaip tie 3 scoreriai su gudaiciu atrodys

--
2017-11-24 00:09
GAILA, bet per Gudaiti ir pralose kai padare bauda 2+1 ir po to sekanciam neimete du pusiau is lengvos padeties taskus.

--
2017-11-24 00:04
agas
Nu daunu daunai taip pralosti varzybas tai nezinau , Gudaicio 2 plius vienas gale padovanojo 3 lengvus taskus graikam , tada is po krepsio pramete nes tikejosi baudas isprovokuoti , bet vis tiek geriausias tas ju naujas Jerrels ar kaip jis ten turejo netoli 16sek ir sumaste vaikinukas mesti tritaski prie rezultato 85-86 ? Tipo issitrauke zmogu ant tritaskio , rodo kaip moka varytis ir meta nesamone per rankas kaip sian jo pataikymas tiesiog tobulas 1/3 2fg ir 1/6 3fg :D ir visa komanda stovi mazdaug : blet kodel paso nedavei ir nemeginom verztis ?

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 12