Nuotr. LaPresse – Scanpix
  • „Barcelona“ 89:67 sutriuškino „Maccabi“

• Šeimininkai šiame susitikime pataikė 15 tritaškių iš 31 bandymo
  • „Maccabi“ ekipai tai buvo 12 pralaimėjimas iš pastarųjų 13 rungtynių žaidžiant „Palau Blaugrana“ arenoje

„Barcelona“ (4-5) Eurolygos namų rungtynėse be vargo 89:67 (22:11, 22:13, 22:20, 23:23) susitvarkė su Tel Avivo „Maccabi“ (5-4) ekipa ir šventė antrąją pergalę iš eilės.

20
19
100%
4/4
57%
4/7

Katalonai rungtynių eigą į savo rankas perėmė jau pirmajame kėlinyje, kai ketvirčio pabaigoje spurtavo 13:2 ir jį laimėjo rezultatu 22:11. Antrajame kėlinyje „Maccabi“ duobė tik gilėjo, mat šeimininkai surengė dar vieną galingą spurtą 20:7 ir susikrovė triuškinamą pranašumą (42:18).

Antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas, o ketvirtajame kėlinyje svečius mindė 32 taškų skirtumu (81:49), tačiau iki susitikimo pabaigos „Maccabi“ deficitą šiek tiek sumažino.

„Barcelona“ šiame susitikime tritaškius metė įspūdingu 48 proc. taiklumu (15/31). Jie taip pat atkovojo daugiau kamuolių (43-40), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (25-15) ir perėmė daugiau kamuolių (7-6). Vienintelis dalykas, kuriuo galėtų pasigirti „Maccabi“ tai, jog jie suklydo mažiau kartų (10-13).

„Barcelona“: Petteri Koponenas 20 (4/7 dvit., 4/4 trit.), Rakimas Sandersas 18 (6/9 trit.), Kevinas Seraphinas 9 (11 atk. kam.)

„Maccabi“: Deandre Kane‘as 13 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Jonah Boldenas 10, Pierre‘as Jacksonas 9 (2/13 metimų).