Aaronas White'as Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Paulius Valinskas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Edgaras Ulanovas ir Brockas Motumas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Šarūnas Jasikevičius Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Edgaras Ulanovas pagerino rezultatyvumo bei efektyvumo rekordus Eurolygoje, o puolėjo vedamas Kauno „Žalgiris“ savų žiūrovų akivaizdoje 91:83 patiesė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus. Kauniečiai pasiekė jau penktąją pergalę šį sezoną per devynerias rungtynes, o tai jiems leidžia būti 8-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Krepšinio komentatorius Rytis Vyšniauskas įvertino „Žalgirio“ krepšininkų pasirodymus mače su „Anadolu Efes“.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

7

13 MIN |12 PTS |2 RBS |5/7 FG

Rungtynes Brandonas Daviesas pradėjo dviem pražangomis ir atsidūrė suolo gale. Vis tik grįžęs į žaidimą, po ilgosios pertraukos amerikietis buvo efektyvesnis. Vidurio puolėjas mėgavosi laisve po krepšiu ir atliko tris efektingus dėjimus iš viršaus.

Dee Bostas

4

10 MIN |3 PTS |2 AST |1/3 FG

Galbūt Dee Bostas neblogai gynėsi, pataikė vieną tritaškį, atidavė porą gražių perdavimų, tačiau kai kurie įžaidėjo sprendimai puolime atrodė labai netinkami Eurolygos krepšininkui. Ypač nemaloniai į atmintį įsirėžė Bosto kvailas metimas dešine ranka prasiveržus į kairę pusę.

Kevinas Pangosas

9

27 MIN |10 PTS |7 AST |4/7 FG

Kevino Pangoso tritaškis uždarė rungtynes. Bet iki tol mes matėmė tikrai brandų kanadiečio vadovavimą komandos puolimui, o man labiausiai patiko jo kibi gynyba prieš varžovų lyderį Ericą McCollumą. Pangosas nėra labiausiai vertinamas dėl savo gynybinių sugebėjimų, tačiau ketvirtadienio vakarą nedavė kvėpuoti pavojingam varžovui. Tai tik parodo žalgiriečio profesionalų požiūrį į darbą.

Axelis Toupane'as

7

19 MIN |9 PTS |6 RBS |3/7 FG

Šį sykį Axelis Toupane'as atrodė pakankamai drąsiai ir, nors pirmuoju bandymu pametė galvą greitame puolime, vėliau žaidė protingai, o ir Šarūnas Jasikevičius parodė didesnį pasitikėjimą prancūzu. Toupane'as pataikė ir pirmąjį sezono tritaškį. Jei puolėjas stabiliai žaistų bent jau taip, tai būtų gan nebloga paspirtis Lietuvos čempionams Eurolygoje.

Paulius Jankūnas

9

24 MIN |19 PTS |6 RBS |7/13 FG

Antroje rungtynių pusėje žalgiriečių žaidimas du prieš du su Pauliumi Jankūnų varžovams atrodė kaip raketų mokslas. Kapitonas vieną po kito siuntė lengvus metimus iš vidutinio nuotolio į varžovų krepšį ir labai svariai prisidėjo prie penktosios pergalės.

Artūras Milaknis

-

5 MIN |0 PTS |0/2 FG

Dėl suprantamų priežasčių būtų neetiška vertinti Artūro Milaknio 5 minutes aikštelėje. Belieka palinkėti snaiperiui greičiau pasveikti.

Vasilije Micičius

3

15 MIN |0 PTS |3 AST|0/5 FG

Vasilije Micičiaus rungtynėse nesurado ritmo. Serbo prasiveržimus gesino varžovų blokai, o iš toliau atakuoti Micičius nebandė. Jis atidavė kelis juvelyrinius perdavimus, tačiau iš visų komandos kūrėjų pasirodė silpniausiai.

Aaronas White'as

7

24 MIN |8 PTS |2 RBS |3/5 FG

Aaronas White'as komandai vėl pridėjo reikalingos energijos. Puolėjas pataikė porą tritaškių, užvedė publiką dėjimu iš viršaus. Kelis kartus White'as nesugaudė Brocko Motumo, bet sužaidė neblogas rungtynes.

Antanas Kavaliauskas

4

13 MIN |2 PTS |2 RBS |1/3 FG

Antanas Kavaliauskas labai apmaudžiai greitoje atakoje nepataikė iš po krepšio kaire ranka. Aukštaūgis žaidė nelabai ilgai ir daug pasižymėti nespėjo. Šį sykį panašų minučių skaičių geriau išnaudojo Daviesas.

Paulius Valinskas

8

16 MIN |8 PTS | 6 AST |2/4 FG

Iš tikrųjų, labai daug žadantis Pauliaus Valinsko pasirodymas. Šaras be jokios baimės gali pasikliauti jaunu gynėju net svarbiausiomis rungtynių akimirkomis. Valinskas kaip tikras veteranas užsidirbo tris baudų metimus trečiojo kėlinio pabaigoje, drąsiai vadovavo komandai, atliko net 6 rezultatyvius perdavimus ir žengė dar vieną žingsnį į priekį įrodydamas savo galimybes Eurolygoje.

Edgaras Ulanovas

10

32 MIN |22 PTS |7 RBS |4 AST |7/9 FG

Pirmoje rungtynių pusėje Edgaras Ulanovas žaidė kaip europietiška Kawhi Leonardo versija. Žalgirietis pataikė viską iš toli, iš po krepšio, greitose atakose, vieną po kitos rinko varžovų pražangas. Ypatingai pasiteisino Ulanovo išnaudojimas ketvirtojo numerio pozicijoje, kur lietuvis totaliai pranoko Motumą. Suprantama, kad po ilgosios pertraukos „Efes“ kitaip pažiūrėjo į žalgiriečio priežiūrą, dažniau dvigubindavo gynybą ir Ulė pelnė tik 2 taškus. Bet ir tai nesutrukdė pagerinti karjeros rezultatyvumo ir naudingumo balų rekordus.

2017-11-24 13:30
Egis
A.White jėga, pataikė du svarbius tritaškius, gerai kovojo po krepšiu. Tikrai vertas aukštesnio balo.

--
2017-11-24 11:49
jstl
tai tupanas jei visada gautu po 20min tai ir butu naudingas.

--
2017-11-24 11:19
Pagaliau Ulanovas vėl sužaidė puikias rungtynes.Ta mikrotrauma jam aiškiai trukdė žaisti,bet kai pasveiko,vėl sužaidė taip,kaip jam ir priklauso.Valinskas tampa vis svarbesniu žaidėju.Šaras ir iš jo po truputį padaro gerą žaidėją.Jei ir toliau taip tobulės,tai ateitį ir rinktinėje jį pamatysime.

--
kk
Kavaliauskas ir micicius vakar tai pagadino zaidima kai atrido persvara pasidarai

kunigas
Kodel negalejo vietoj keliu nevykusiu legionieriu arba senu turimu medziu nusipirkt viena normalu centra?auksta atletiska greita...

--
2017-11-24 09:55
Donce
Bostas dar nespejo isivaziuot, tikekimes iki kovo isivaziuos. Bus reikalingas per atkrintamasias.

--
2017-11-24 09:52
Georgy Cekovsky
Kavaliauskas su Davisu tiek neverti.Vyšnios kašės supratimas yra megėjiškas. Davisui rašyt 7 kai žmogus pats vienas be paso ant padėklo yra totalus impotentas.Man įstrigo epizodas 3 kėlinyj kaip po nepataikytos baudos Davis iššoko labai aukštai ir pirmas prie kamuolio ir...ir nesuvokiama kaip nusileido jo nepagavęs, aišku "atlaisvino vietą po kašę turkų puolėjams" ir šie paprasčiausiai tą kamuolį pasiėmė.Taip dar reikia sugebėti. O Kavaliauskas Eurolygoj, deja, atrodo, kaip Kalėdų senelis per klaidą vietoj vaikų darželio užklydęs į krepšinio aikštelę. Ir per lėtas, ir nezgrabaila, ir nepajudantis senelis Kalėdų Antanas.

Reikia Žalgiriui centro vietoj šitų dviejų veikėjų. Bent maždaug tokio Dunston lygio. Kur toks Slaughter, Sh.Laval pvz lošia dabar?jų Eurolygoj nesimato?
2017-11-24 09:38