Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas
  • Latvijos rinktinė 73:85 pripažino Turkijos pranašumą

• Panevėžio „Lietkabelio“ legionierius Žanis Peiners per 33 minutes pelnė 25 taškus ir surinko 28 naudingumo balus

• Kitas rungtynes latviai žais su Švedijos nacionaline rinktine, o turkai viešės Ukrainoje

Atrankoje į pasaulio krepšinio čempionatą pirmosiose B grupės rungtynėse suklupo Latvijos rinktinė (0-1), kuri 73:85 (20:14, 14:23, 20:30, 19:18) turėjo pripažinti Turkijos rinktinės (1-0) pranašumą.

Latviai sėkmingai pradėjo susitikimą ir Anžejaus Pasečniko dvitaškio latviai pirmavo 8:0, o pasibaigus pirmajam ketvirčiui jie pirmavo 20:14. Vis dėlto, iniciatyva iš kaimynų rankų pradėjo slysti antrajame kėlinyje, kuomet turkai laimėjo atkarpą 8:2 ir rezultatą persvėrė savo naudai (31:30).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai visiškai perėmė mačo iniciatyvą. Turkai spurtavo 15:4 ir įgijo dviženklę persvarą (55:44), kuri kėlinio pabaigoje buvo padidėjusi ir iki 15 taškų (67:52).

Ketvirtajame kėlinyje latviai priartėti nesugebėjo ir buvo priversti kapituliuoti.

Puikų pasirodymą surengė Panevėžio „Lietkabelio“ legionierius Žanis Peiners, kuris per 33 minutes pelnė 25 taškus (5/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 12/13 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir du kartus suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Turkijos rinktinė: Melih Mahmutoglu 24 (6/10 trit), Sertacas Sanli 15 (7/10 dvit., 5 blk.), Barisas Ermis 12 (7 atk. kam., 9 rez. perd.).

Latvijos rinktinė: Žanis Peiners  25 (5/9 dvit., 12/13 baud., 28 naud. bal.), Anžejs Pasečniks 15, Janis Blums 12.

Rungtynių apžvalga

2017-11-24 22:27
Kad latvių rinktinė visai gerą sudėtį surinko,už turkų žaidėjus turėjo garsesnių pavardžių.Pas turkus dauguma žaidėjų savo klubuose suolą šildo,tai rezultatas šiek tiek netikėtas.Bet prie savų sirgalių turkai visada dvigubai užsivedę,ką ir įrodė.