Nuotr. Reuters – Scanpix
  • „Fenerbahče“ 71:67 įveikė „Chimki“

• Stambulo ekipa vienu metu pirmavo 17 taškų skirtumu

• „Chimki“ ekipai tai buvo trečiasis pralaimėjimas Eurolygoje paeiliui

Devintajame Eurolygos ture Stambulo „Fenerbahče“ (6-3) namuose po atkaklios kovos 71:67 (24:15, 14:11, 20:22, 13:19) palaužė Maskvos srities „Chimki“ (5-4), kuriai Eurolygoje tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

20
27
2
80%
4/5

Stambulo ekipa itin gerai pradėjo rungtynes ir po Jano Vesely taškų išsiveržė į priekį 16:6 ir tik taiklus Jameso Andersono metimas pirmojo kėlinio pabaigoje leido svečiams atsilikimą sumažinti iki vienženklės persvaros (24:15).

Antrąjį ketvirtį „Chimki“ pradėjo spurtu 8:0 ir iš „Fenerbahče“ persvaros teliko taškas (24:23), tačiau iš karto po to sekė galinga Stambulo ekipos atkarpa 13:0, leidusi susigrąžinti turėtą dviženklį pranašumą (37:23).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai kilo į lemiamą šturmą. Stefanas Markovičius ir Anthony Gillas smeigė po tritaškį, Marko Todorovičius pridėjo dvitaškį ir „Chimki“ priartėjo iki keturių taškų (60:56).

Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, po Gillo dvitaškio rezultatas tapo 68:67, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje Bradas Wanamakeris išprovokavo penktąją asmeninę Andersono pražangą ir stojo mesti trijų baudos metimus, kuriuos jis realizavo ir įtvirtino Stambulo ekipos pergalę.

„Fenerbahče“: Jamesas Nunnally 20 (4/5 trit., 27 naud. bal.), Bradas Wanamakeris 16 (4/14 metimų), Luigi Datome 14 (7 atk. kam.), Janas Vesely 12 (5/6 dvit.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 21 (3/10 trit.), Jamesas Andersonas 13 (2/7 trit.), Stefanas Markovičius 11.