Rusijos vyrų krepšinio čempionate šeštąją pergalę per septynerias rungtynes iškovojo Roberto Javtoko Maskvos „Dinamo“ ekipa, namie 86:66 (20:20, 23:27, 21:12, 22:7) įveikusi Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkus.

Įpusėjus mačui Sankt Peterburgo ekipa buvo įgijusi 4 taškų pranašumą (47:43), tačiau per antrąją rungtynių dalį geležinę gynybą pademonstravę „Dinamo“ krepšininkai į savo krepšį praleido tik 19 taškų ir šventė pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Javtokas per 24 minutes pelnė 11 taškų (5/8 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, tačiau 2 sykius prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 20 taškų pelnęs Antonios Fotsis. Henry Domercantas surinko 17, Traviso Hanseno sąskaitoje – 16 taškų.

•

Septintąją pergalę per 7 mačus iškovojo Kęstučio Kemzūros treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ekipa. Ji namie 91:67 (25:17, 25:15, 18:16, 23:19)nugalėjo Samaros srities „CSK VVS-Samara“ ekipą su Rolandu Alijevu.

Lietuvis per 27 minutes pralaimėjusiems pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 sykius suklydo.