Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • „Panathinaikos“ panaikino 16 taškų deficitą ir iškovojo ketvirtą iš eilės pergalę
  • Laimėjimą jiems lėmė dvi taiklios Jameso Gisto baudos, iki mačo pabaigos likus žaisti 15,5 sek.
  • Pirmose pusėje praleidę 54 taškų, Atėnų krepšininkai po ilgosios pertraukos „Real“ leido įmesti vos 26 taškus
  • Lukas Lekavičius per 6 minutes niekuo nepasižymėjo

Jamesas Gistas baudas šį sezoną meta 75 proc. taiklumu, tačiau kai labiausiai to reikėjo, jo ranka nedrebėjo. Atėnų „Panathinaikos“ (6-3) puolėjas realizavo baudų metimus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 15,5 sek., ir jo atstovaujama komanda namie 82:80 (23:28, 17:26, 24:15, 18:11) palaužė Madrido „Real“ (5-4).

15
18
7
75%
6/8

„Panathinaikos“ ekipai tai buvo ketvirtoji iš eilės pergalė. Ji taip pat išliko vienintele komanda Eurolygoje, dar nepatyrusia nesėkmės savo aikštėje (0-4).

Dramatiškoje mačo pabaigoje „Panathinaikos“ išsiveržė į priekį po to, kai Kostas Pappas realizavo tritaškį, likus žaisti 22,8 sek. – 80:78.

Po minutės pertraukėlės Luka Dončičius išprovokavo pražangą ir ramiai realizavo baudas, taip išlygindamas rezultatą. Visgi kitoje atakoje Rudy Fernandezas agresyviai bandė išmušti kamuolį iš Gisto rankų ir prasižengė. Amerikiečio ranka prie baudų metimo linijos nedrebėjo, o paskutinė „Real“ ataka įstrigo ir daugiau nei 18 tūkst. sirgalių palaikoma „Panathinaikos“ triumfavo.

„Pirmoje pusėje nesigynėme gerai. Jie nieko ypatingo nedarė, bet pataikydavo sunkius metimus. Antroje pusėje žaidėme labiau kaip komanda ir parodėme savo charakterį“, – po mačo džiaugėsi Gistas.

„Real“ įpusėjus dvikovai pirmavo 54:40, o vienu metu turėjo 16 taškų persvarą. Visgi po ilgosios pertraukos Madrido klubas surinko vos 26 taškus.

„Pergalių serija namie svarbi, nes savo aikštėje reikia žaisti gerai. Bet svarbiausia, kad antroje pusėje mes geriau gynėmės, tai mūsų žaidimas“, – džiaugėsi „Panathinaikos“ strategas Xavi Pascualis.

Atėnų komandai atstovaujantis Lukas Lekavičius per 6 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai) ir niekuo daugiau nepasižymėjo.

„Panathinaikos“: K.C. Riversas 20, Jamesas Gistas 15, Nickas Calathes 12 (8 rez. perd.), Chrisas Singletonas 10.

„Real“: Luka Dončičius 19 (6 atk. kam. 8 kld.), Felipe Reyesas ir Trey Thompkinsas po 12.

Antirytas
12.07 pao kris pries zalius Kaune. Kai kurie komentatoriai apsivems, apsisks, apsimys. Ka darysi, toks sh...dlenkiu lygis.
2017-11-25 01:00
Į gilią duobę įkrito Realas.Tos traumos stipriai paveikė jų žaidimą.Vienintelis tikras likęs C yra naujokas Tavaresas,tai varžovai tuo naudojasi.PAO tuo tarpu įrodinėja,kad šiemet vėl gali rimtai pakovoti net dėl titulo.

--
2017-11-25 00:11
delete
bet Doncicius nba labai tiks. svarbu but rezultatyviausiam, neziurint i tai kiek prarandi ir prameti.