Nuotr.: AP – Scanpix

J.J. Redicko tritaškiai, Portlando „Trail Blazers“ atsitiesimas, tragiškas Stepheno Curry startas ir pergalingas Blake'o Griffino metimas – tai ir daugiau – lapkričio 26-osios NBA pulse.

Lapkričio 26-osios NBA pulsas

UŽSTRIGO. Orlando „Magic“ sezono pradžioje buvo viena geriausių NBA Rytų konferencijos komandų, bet kaip greitai viskas pasikeitė. Praėjusią naktį ji 111:130 nusileido Filadelfijos „76ers“ ir patyrė aštuntą nesėkmę iš eilės. Po šio pralaimėjimo „Magic“ Rytuose smuko į dvyliktąją vietą.

PRAPLIUPO. „76ers“ į pergalę vedė J.J. Redickas, kuris pataiko 8 tritaškius ir pelnė 29 taškus. 6 tritaškius jis realizavo iki ilgosios pertraukos, o keturi iš jų buvo įmesti per paskutines 3 antrojo kėlinio minutes.

„76ers“ šiame mače vertėsi be traumuoto Beno Simmonso. Dvikovą starto penkete vietoje jo pradėjęs T.J. McConnellis pelnė 15 taškų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 7 kamuolius.

Po šios pergalės „76ers“ Rytų konferencijoje užima penktąją vietą.

PERGALINGAS METIMAS. Blake’as Griffinas nusprendė į savo rankas paimti mačo su Sakramento „Kings“ lemtį ir neklydo. Los Andželo „Clippers“ lyderis pataikė pergalingą metimą, iki mačo pabaigos likus žaisti 3,2 sekundes, ir jo vedama ekipa iškovojo pergalę 97:95.

UŽJAUTĖ. San Antonijaus „Spurs“ 106:86 nugalėjo Šarlotės „Hornets“, tačiau dėl to „Spurs“ treneris Greggas Popovichius pernelyg nedžiūgavo. Jis pabrėžė, kad varžovai turėjo pernelyg sudėtingą tvarkaraštį.

„Tai kažkiek nesąžininga. Jie vėlai grįžo iš Klivlando, o tada turėjo žaisti 7 valandą vakaro, o taip greitai atsigauti yra labai sudėtinga. Mums visiems nepatinka tokie dalykai. Visi tai patiriame, bet šį vakarą mums dėl to pasisekė“, – teigė Popovichius.

„Hornets“ pirmoje mačo su „Spurs“ dalyje pataikė vos 10 metimų iš 45.

ATSITIESĖ. Portlando „Trail Blazers“ ketvirtajame mačo su Vašingtono „Wizards“ kėlinyje turėjo 17 taškų deficitą, tačiau jį visą panaikino, o dvikovą pabaigė spurtu 10:0 ir iškovojo pergalę 108:105. Laimėjimą Portlando ekipai įtvirtino C.J. McCollumo dvitaškis, iki mačo pabaigos likus žaisti 21 sekundę. Gynėjas po ilgosios pertraukos pelnė 24 iš savo 26 taškų.

NUTRŪKO. DeMaras DeRozanas 113 rungtynių iš eilės buvo pelnęs dviženklį taškų skaičių, tačiau ši serija nutrūko praėjusią naktį, kai į Atlantos „Hawks“ krepšį jis teįmetė 2 taškus. Taip liko gyvuoti Kyle’ui Lowry priklausantis Toronto „Raptors“ rekordas – 114 rungtynių paeiliui pelnant dviženklį taškų skaičių.

BE AUKŠTAŪGIŲ. Niujorko „Knicks“ praėjusios nakties dvikovoje su Hjustono „Rockets“ vertėsi be Kristapo Porzingio ir Eneso Kanterio. Trečiajame mačo kėlinyje „Knicks“ pelnė vos 13 taškų, taip pasiekdami sezono antirekordą, o galiausiai pralaimėjo 102:117.

TRITAŠKIAI. Hjustono „Rockets“ jau ketverias rungtynes iš eilės pataiko bent 18 tritaškių. Jokia kita komanda per visą NBA istoriją nėra turėjusi ilgesnės nei dvejų rungtynių tokios serijos.

PRO ŠALĮ. Stephenui Curry praėjusios nakties dvikova su Naujojo Orleano „Pelicans“ buvo neeilinė. Jis prametė pirmus 10 savo metimų, kol galiausiai pirmą kartą pataikė sužaidus beveik 20 minučių. Visgi snaiperis surinko 27 taškus, o jo ekipa šventė pergalę 110:95.

„Niekada neprarandu pasitikėjimo, – tikino Curry. – Veikiausiai pernelyg galvojau apie ankstesnes rungtynes ir pats sau apsunkinau situaciją. NBA turi greitai viską pamiršti ir pasikliauti tik savo darbu.“

Curry turėjo omenyje dvikovą su Čikagos „Bulls“, kai antrajame kėlinyje pelnė 26 iš savo 33 taškų.

Tai buvo antras kartas Curry karjeroje, kai mačą jis pradėjo pramesdamas 10 metimų iš eilės.

EMOCIJOS. Draymondas Greenas ir DeMarcusas Cousinsas pirmauja NBA pagal techninių pražangų skaičių, o praėjusią naktį abu susitiko akis į akį aikštėje. Greenas tokios nuobaudos išvengė, o Cousinsas – ne. Mačo pabaigoje jis užsidirbo techninę pražangą ir pagal jų skaičių (6) šį sezoną pavijo Greeną.

REZULTATYVIAUSIOS. Dirkas Nowitzki pelnė 19 taškų ir taip sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ 97:81 nugalėjo Oklahomos „Thunder“. „Mavericks“ pirmą kartą šį sezoną laimėjo dvejas rungtynes iš eilės ir iškovojo trečią pergalę per paskutinius 4 mačus. Nepaisant to, „Mavericks“ vis dar išlieka Vakarų konferencijos dugne.

UŽSTRIGO. „Thunder“ pralaimėjo ketvirtą kartą per penkerias rungtynes, o geriausiai jų bėdas iliustravo Paulo George’o pasirodymas – šis krepšininkas pataikė vos 1 metimą iš 12. Po pralaimėjimo Dalase „Thunder“ Vakarų konferencijoje užima tik dešimtąją vietą.

NEPAKAKO. Giannis Antetokounmpo grįžo po vienų dėl traumos praleistų rungtynių ir pelnė 27 taškus bei atkovojo 13 kamuolių, bet to pergalei nepakako – jo Milvokio „Bucks“ 108:121 nusileido Jutos „Jazz“. Pastaroji pataikė net 18 tritaškių.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.