Puikiai pirmąją runtgtynių dalį su „ASK-Riga“ ekipa sužaidę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rezultatu 94:72 ( 26:17, 21:12, 25:18, 22:25) šventė ketvirtąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione.

Pasiekę ketvirtąją pergalę per tiek pat mačų rungtynes kauniečiai pakilo į ketvirtąją SEB BBL Elitinio diviziono turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu antrąją nesėkmę per septynis mačus patyrę Ramūno Butauto auklėtiniai smuktelėjo į trečiąją vietą.

Pirmajame kėlinyje beveik visus taškus iš baudos aikštelės rinkę ir joje dominavę kauniečiai netruko atitrūkti (12:6, 26:17). Pirmoje rungtynių dalyje nuo varžovų snaiperių šūvių apsigynę kauniečiai („ASK-Riga“ pataikė vos 1 metimą iš 11) prieš didžiąją pertrauką įgijo 18 taškų pranašumą (47:29).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – kauniečiai be vargo išlaikė sukauptą pranašumą ir jį po truputį didino. Rygos krepšininkams sunkiai pavykdavo įveikti žalgiriečių gynybą ir dažnai aikštės šeimininkų krepšį jie atakuodavo baigiantis akatai skirtam laikui.

Prieš baigiantis trečiajam kėliniui ketvirtą tritaškį į „ASK-Riga“ krepšį paleidęs „Žalgirio“ gynėjas Marcusas Brownas padidino savo ekipos persvarą iki 25 taškų (72:47).

Per paskutinį ketvirtį kauniečiai be vargo išlaikė solidžią persvarą ir šventė pergalę.

Rytoj Kauno „Žalgirio“ ekipa žais SEB BBL rungtynes Šiauliuose su vietos krepšininkais.

„Žalgiris“: Marcusas Brownas 19 (4/5 tritaškių), Donatas Motiejūnas 15, Mantas Kalnietis 13, Jonas Mačiulis 11, Eurelijus Žukauskas 10 (7 atk. kam.), Dainius Šalenga 10, Goranas Jurakas 9.

„ASK-Riga“: Sandis Buškevicas 11 (5 kld.), Aaronas Bramlettas 10, Aerickas Sandersas 10, Raitis Grafas 9.

Atrinkti (0) Visi (7)
wilnou, tai, kad jis ryte kai gaut zaisdavo irgi rezultatus darydavo, tik, kad jo leist i aikste niekas nenorejo, o kai pas Zalgiri pasirinkimas arba Zukis arba Tanoka kurio si kart isvis nebuvo tai reik gi kazka aikstej vietoj centro laikyt ;)
2007-11-04
-1
Zukis maladiec..is kart matosi kuri komanda moka ji isnaudot tinkamai.
2007-11-04
rungtynes buvo labai negrazios,nors geriau darbo metu ir tokias paziuret...ASK buvo nepilnos sudeties,tai aiskiai matesi vakaryksciame mace...