Nuotr.:
  • Ispanija namuose 92:84 įveikė slovėnus

• Šeiminkams tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų, leidusi įsitvirtinti pirmoje A grupės vietoje

• Ispanus į pergalę vedė Joaquinas Colomas, pelnęs 25 taškus ir surinkęs 30 naudingumo balų

Atrankos į pasaulio čempionatą A grupės mače Ispanijos rinktinė (2-0) namuose  92:84 (20:21, 24:17, 29:27, 19:19)  įveikė Slovėnijos (1-1) ekipą bei į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Pirmoje rungtynių pusėje susitikimas vyko taškas į tašką ir nė viena iš komandų negalėjo susikrauti apčiuopiamos persvaros. Vis tik, antrojo kėlinio pabaigoje ispanai pelnė 6 taškus paeiliui ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 44:38.

Po ilgosios pertraukos mačo tendencija nesikeitė ir abi komandos rungtyniavo lygiai. Situacija pasikeitė lemiame ketvirtyje, kurio pradžioje šeimininkai spurtavo 9:0 ir susikrovė 17 taškų pranašumą (82:65). Po šio smūgio nebeatsigavę slovėnai buvo priversti susitaikyti su pralaimėjimu.

Ispaniją į pergalę tempė Joaquinas Colomas Barrufetas, pelnęs 25 taškus (7/10 dvit., 2/5 trit., 5/5 baudos), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 30 naudingumo balų.

Po šios pergalės ispanai su dviejomis pergalėmis įsitvirtino pirmoje A grupės vietoje, o slovėnai po šios nesėkmės atsidūrė trečioje pozicijoje.

Ispanijos rinktinė: Joaquinas Colomas 25 (7/10 dvit., 9 rez. perd., 30 naud. bal.), Sergi Vidalis 21 (6/7 trit.), Franas Vazquezas 11.

Slovėnijos rinktinė: Klemenas Prepeličius 27 (5/10 trit., 27 naud. bal.), Gašperas Vidmaras 24 (10/13 dvit., 7 atk. kam., 30 naud. bal.), Vlatko Cancaras 19 (4/8 trit.)

Rungtynių apžvalga

2017-11-27 01:16
Slovėnų pusę rinktinės sudaro Europos čempionai,bet vistiek nesugebėjo nugalėti ispanų.Net Prepeličiaus gero žaidimo neužteko.Patyrę Colomas,Vidalis ir Vazquezas ištempė ispanus.Namų sienos dar aišku padėjo.Svarbias pergales iškovojo,nugalėdami juodkalniečius ir slovėnus.