• Los Andželo derbyje „Clippers“ 120:115 įveikė „Lakers“
  • Ketvirtajame kėlinyje aikštę priverstinai paliko Griffinas, kuris susižeidė kelį
  • Puolėjas traumą patyrė ant jo kojos užvirtus Austinui Riversui
  • Nugalėtojams 42 taškus pelnęs Williamsas užfiksavo savo sezono rekordą

Lou Williamsas surinko 42 taškus, pasiekė savo sezono rekordą ir užtikrino „Clippers“ (8-11) pergalę Los Andželo derbyje, tačiau laimėjimą aptemdė Blake’ Griffino trauma.

42
35
50%
4/8
62%
8/13

„Clippers“ savo aikštėje 120:115 (34:32, 26:30, 27:27, 33:26) susitvarkė su to paties miesto „Lakers“ (8-12) krepšininkais ir iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės.

26 taškus pelnęs ir 11 kamuolių sugriebęs Griffinas ketvirtajame kėlinyje parkrito ant parketo, o ant jo kojos užvirto jo komandos draugas Austinas Riversas. Griffinas dėl kelio traumos netrukus paliko aikštę ir daugiau į ją nesugrįžo.

„Tai neatrodė gerai. Turime laukti ir pamatysime, kas nutiko Blake’ui“, – po rungtynių apie savo auklėtinį kalbėjo Docas Riversas.

„Clippers“ gretose dėl traumos taip pat negali žaisti pagrindinis įžaidėjas Milošas Teodosičius, kuris susižeidė trečiajame sezono mače. Tuo metu Danilo Gallinari praleido jau 10 rungtynių iš eilės.

Trečiajame kėlinyje Williamsas pelnė 15 taškų, o jo traukiama „Clippers“ pavijo oponentus (87:89). Ketvirtajame ketvirtyje „Clippers“ spurtavo 15:2, susikrovė 6 taškų persvarą (110:104) ir iškovojo pergalę.

„Clippers“: Lou Williamsas 42 (12/21 metimai, 14/14 baudos), Blake’as Griffinas 26 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Austinas Riversas 19 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Lakers“: Kentaviousas Caldwellas-Pope’as 29 (5/11 trit.), Brandonas Ingramas ir Jordanas Clarksonas (8 atk. kam.) po 17, Kyle’as Kuzma 15, Julius Randle’as 11.

Lou Williamso pasirodymas:

2017-11-28 17:02
troly tu jobanas- I akis pasakyt nespetum kaip zemej uzrausceu tik per kompa kietas- zemeusia kasta esi ir eik na
2017-11-28 16:29
Vel
Los andzele tera viena komanda - Lakers.

Riversai
nuvarys Clippersus, ten kur jie taip iprate buti. I dugna.
2017-11-28 11:44
s
lakers be gynybos- 4,5 numeriai taip negali gintis- nebent buvo duotas nurodymas lengvai gintis- gaila tikejaus LA pergales, bet su ju gynyba nk gero nesitikek
2017-11-28 11:23
prometejas
Amerikietiškas Šeškus ir amerikietiškas Šeškiukas, manau, jie kaip ir užbaigė bet kokias mintis apie patekimą į atkrintamąsias, nes bent jau iš vaizdo atrodo, kad ilgėliau pailsės Blake.

Pagal konferencija, panašu, jog priedurnis Ballo tėvelis galės toliau šnekėt nesamones ir sakyt, jog Lakers nepateko į atkrintamąsias tik per plauką ir jo sūnus belekaip prie to prisidėjo. Nes Lakeriams šviečias nemažiau 10-9 vietos..
2017-11-28 11:09