Tomas Černeckis pataikė dvitaškį metimą paskutinėmis rungtynių sekundėmis ir Marijampolės „Sūduva-Arvi“ išplėšė pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės turnyre. Šeštadienį namie marijampoliečiai 92:91 palaužė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Žydrūnas Stankus ketvirtojo kėlinio pabaigoje dvitaškiu išvedė „Nevėžį“ į priekį. Tačiau 24 taškus per vakarą pelnęs Stankus dvikovos didvyriu netapo. Lemiamu metu nesudrebėjo ir Černeckio ranka. Komandos draugų šešėlyje buvęs gynėjas pataikė dvitaškį ir atvedė „Sūduvą-Arvi“ į trečiąją pergalę per šeštas rungtynes.

Iš viso Černeckis žaidė 21 minutę, per kurią surinko 8 taškus (4/7 dvitaškių, 0/1 baudos) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Sūduva-Arvi“: Virginijus Sirvydis 20 (11 atk. kam.), Marius Valukonis 20, Audrius Maneikis 12 (7 atk. kam.), Vytenis Jasikevičius 9, Mindaugas Tamušauskas 9.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 24 (5/7 tritaškių), Aidas Viskontas 23, Gintaras Leonavičius 16, Mindaugas Sakalauskas 8.

Po trečiosios pergalės „Sūduva-Arvi“ tarp 11 komandų dalijasi 6-7 vietomis su Kauno „Aisčiais-Atletu“. Per šešis mačus keturis kartus laimėjusi „Nevėžio“ ekipa dalijasi 3-4 vietomis su „Alytaus“ komanda.