Kauno „Aisčių-Atleto“ ekipa SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės turnyre nugalėjo Vilniaus „Sakalų“ krepšininkus ir aplenkė juos turnyro lentelėje. „Aisčiai-Atletas“ išvykoje 86:67 nugalėjo vilniečius ir iškovojo trečiąją pergalę SEB BBL čempionate.

Dar pirmajame kėlinyje į priekį išsiveržusi Kauno ekipa pirmavo visą dvikovą ir iškovojo įtikinamą pergalę.

„Sakalai“: Giedrius Kurtinaitis 21 (12/14 baudų), Paulius Abramavičius 19 (9 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 11 (13 atk. kam.), Rolandas Matulis 7, Kendallas Webbas 7.

„Aisčiai-Atletas“: Valdas Dabkus 16, Vilius Šumskis 14 (8 atk. kam.), Gintautas Vileita 13 (6 rez. perd.), Ernestas Ežerskis 9.

Kauno ekipa po pergalės dalijasi 6-7 vietomis su Marijampolės „Sūduva-Arvi“. Abi ekipos per 6 mačus iškovojo po 3 pergales. „Sakalai“, per 6 susitikimus laimėję dukart, žengia devinti tarp 11 ekipų.