Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • Bucks“ 112:87 nugalėjo „Kings“ ekipą
  • Antetokounmpo pelnė 32 taškus, o 19 iš jų – trečiajame kėlinyje

Milvokio „Bucks“ (10-9) lyderis Giannis Antetokounmpo trečiajame kėlinyje pelnė 19 taškų, o jo padedama ekipa atsigavo po pralaimėjimo Solt Leik Sityje.

32
32
5
69%
9/13

„Bucks“ svečiuose 112:87 (32:26, 29:11, 31:22, 20:28) parbloškė Sakramento „Kings“ (6-15) krepšininkus.

Graikas dar pirmajame kėlinyje pelnė 11 taškų, tačiau geriausias ketvirčio pasirodymas jo laukė po ilgosios pertraukos, kai iš 8 metimų Antetokounmpo pataikė 6.

Iš viso šis krepšininkas pelnė 32 taškus (10/15 dvit., 1/1 trit., 9/13 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo aštuntosios Antetokounmpo šio sezono rungtynės, kuriose jis peržengia 30 pelnytų taškų ribą.

Tuo metu „Kings“ klubui niekaip nesiseka gerai sužaisti rungtynių, kuriose pasirodo antrą dieną iš eilės, o šįkart pralaimėta po puikios pergalės prieš „Golden State Warriors“ (110:106). Šį sezoną iš keturių kartų, kuomet Sakramento komanda žaidė du susitikimus per dvi dienas, „Kings“ dar nėkarto nelaimėjo antrojo mačo.

„Kings“: Garrettas Temple'as 18, Buddy Hieldas 13, Skalis Labbisiere'as 11, Zachas Randolphas ir Willie Cauley-Steinas po 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32, Ericas Bledsoe 21, Khrisas Middletonas 12, Johnas Hensonas, Tonny Snelas ir Malcolmas Brogdonas po 9.