Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Rinktinių pertrauką „Šiaulių” krepšinio komanda išnaudojo sužaisdama draugiškas rungtynes Joniškyje su vietos „Delikateso” ekipa. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atstovai įveikti 81:57 (23:26, 20:13, 23:6, 15:12).

Daugiausia pataiko: Nicholas Joseph Zeisloft

Nepatenkintas komandos žaidimu gynyboje, vyr. treneris Antanas Sireika pertraukos metu negailėjo pylos savo auklėtiniams. Griežti komandos specialisto žodžiai pažadino šiauliečius, kurie trečiajame kėlinuke įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė tolti. Aktyvus spaudimas visoje aikštėje išmušė „Delikateso” ekipą iš vėžių.

„Šiaulių” krepšininkams kelis sykius pavyko perimti kamuolį dar varžovų aikštės pusėje ir pelnyti lengvus taškus. Sužaidus pusę ketvirčio, šeimininkai buvo pelnę vos 2 taškus, o per likusį laiką kėlinyje pridėjo vos porą tikslių metimų.

Tuo metu šiauliečiams atakuoti sekėsi kur kas geriau, todėl skirtumas sparčiai augo. Ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė jau 30 taškų (47:77).

Aikštelėje nepasirodė besigydantys traumas Ignas Vaitkus ir Nickas Zeisloftas, kurie drauge su komanda atvyko į Joniškį.

Šiauliai: Vytautas Šarakauskas 16 (7 atk. kam.), Akeemas Wrightas 12, Donatas Sabeckis (6 rez. perd.) ir Evaldas Šaulys po 11, Šarūnas Beniušis 9, Laurynas Birutis – 6 (8 atk. kam.), Arminas Urbutis ir Kristupas Žemaitis po 4.

Triuškinančią pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo ir FIBA pertraukos metu dvi savaites oficialių mačų nežaidžianti Utenos „Juventus“ komanda. Žydrūno Urbono auklėtiniai svečiuose 103:76 (27:21, 23:20, 22:15, 31:20) nepaliko vilčių Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse žaidžiančiam Molėtų „Ežerūno“ klubui.

Svečių gretose nerungtyniavo sergantis komandos kapitonas Arvydas Šikšnius, tačiau į pagalbą buvo pasitelkti jaunieji uteniškiai Ugnius Nikitinas ir Žygimantas Bareikis.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Maksimas Kornijenko, po 13 – Simas Buterlevičius, Karolis Guščikas ir Anthony Irelandas, 12 – Mindaugas Kupšas, 10 – Dovis Bičkauskis, 8 – LaRonas Dendy, 7 – Jonte Flowersas, 3 – Ugnius Nikitinas.

„Ežerūno“ komandai 16 taškų surinko Rokas Rudžinskas, 11 – Marius Pociukonis, 13 – Laurynas Kirlys, 10 – Kristijonas Kirlys, 9 – Karolis Lukošiūnas, 7 – Ignas Lukošius, 6 – Jonas Zakas, 3 – Arnas Adomavičius.