Amžius: 28
Ūgis: 188 cm
Svoris: 78 kg
Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Apmaudų pralaimėjimą Turkijos čempionate patyrė Šarūnas Vasiliauskas su Trabzono „Trabzonspor“ (3-5) ekipa. Ji svečiuose 78:79 (14:23, 24:21, 20:11, 20:24) pralaimėjo Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (2-6) krepšininkams, kuriuos treniruoja Lietuvoje gerai žinomas Aleksandras Trifunovičius.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei Calebas Greenas taikliais baudų metimais išvedė „Trabzonspor“ į priekį (78:77). Deja, tačiau pranašumo išsaugoti nepavyko, nes kitoje atakoje Dominicas Watersas pataikė dvitaškį, taip grąžindamas persvarą šeimininkams.

Per likusias 27 sekundes svečiai dar surengė ataką, tačiau rezultatyviai užbaigti jos nepavyko.

Įžaidėjas iš Lietuvos mačą pradėjo starto penkete ir per 31 minutę pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Pinar Karsiyaka“: Jarrodas Jonesas 23 (9 rez. perd.), Akifas Guvenas 12, Dominicas Watersas 11, Davidas Kennedy 8 (8 rez. perd.).

„Trabzonspor“: Calebas Greenas (8 rez. perd.) ir Osiris Eldridge'as po 24, Brady Heslipas 14, Šarūnas Vasiliauskas 8.

2017-12-01 10:16