Naudingas Tado Klimavičiaus nepadėjo jo komandai išvengti pirmosios nesėkmės Graikijos krepšinio pirmenybėse. Lietuvio Larisos „AEL 1964” išvykoje 71:81 (24:19, 19:23, 10:22, 18:17) nusileido Atėnų „Egaleo“, kuri iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Klimavičius per 23 minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 3 metimus, 4 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Antrą pergalę Graikijos krepšinio čempionate iškovojo Antano Kavaliausko Atėnų „Panionios“, šeštadienį išvykoje 70:69 (17:15, 20:19, 17:15, 16:20) įveikusi du lietuvius turinčią Patrų „AEP Olimpiada“ komandą.

Kavaliauskas per 7 minutes nepelnė nė taško, pramesdamas abu dvitaškius, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Sėkmingiau rungtyniavo Patrų ekipos lietuviai. Tomas Nagys per 17 minučių surinko 12 taškų (3/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/8 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Jo komandos draugas Tautvydas Lydeka per 14 minučių pelnė 3 taškus (1/1 dvitaškio, 1/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.