• „AX Armani Exchange“ 68:73 išvykoje nusileido „Anadolu Efes“

• Artūras Gudaitis pelnė 11 taškų ir surinko 14 naudingumo balų

• Mantas Kalnietis pasižymėjo 5 taškais

• Brockas Motumas surinko 9 taškus ir 14 naudingumo balų

Milano „AX Armani Exchange“ (3-7) su Artūru Gudaičiu ir Mantu Kalniečiu Eurolygos rungtynėse išvykoje 68:73 (16:23, 14:10, 20:19, 18:21) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (3-7) krepšininkams.

19
29
63%
5/8
10

Svečiai itin prastai sužaidė susitikimo pabaigą. Likus kiek mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos Vladimiras Micovas išvedė Milano ekipą į priekį 68:67, tačiau „Anadolu Efes“ į tai atsakė greita ataka, kurios smaigalyje atsidūrė Vladimiras Štimacas, pelnęs du taškus su pražanga.

Vėliau sekė nesėkminga svečių ataka, po kurios „AX Armani Exchange“ krepšininkai niekaip negalėjo prasižengti. Viską vainikavo Zorano Dragičiaus tolimas šūvis, kuris galutinai ir nulėmė rungtynių baigtį.

Trečias pagal naudingumą Milano klube buvo Gudaitis, per 23 minutes pelnęs 11 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojęs 4 ir perėmęs 2 kamuolius bei surinkęs 14 naudingumo balų.

Tuo metu Mantas Kalnietis per 21 minutę pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo vieną kamuolį, du kartus suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose buvęs žalgirietis Brockas Motumas per 21 minutę įmetė 9 taškus (3/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“: Vladimiras Štimacas 19 (7/10 dvit., 10 atk. kam., 29 naud. bal.), Errickas McCollumas 15, Zoranas Dragičius 12.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas ir Jordanas Theodore‘as po 15, Artūras Gudaitis 11 (4/5 dvit.)

Rungtynių apžvalga

2017-12-01 02:27
Jerrellsas vėl š malė,bet Theodore'as geriau sužaidė.Gudaitis neblogai sužaidė,bet gynyboje Štimaco nesustabdė.Serbas išvis kažkokį renesansą išgyveną.Toks lėtas,puolime nedaug kažkokio arsenalo turi,bet sugeba 30 n.b.surinkti.Sunku jį šiemet daugumai stabdyti.