• „Fenerbahče“ svečiuose 83:69 parbloškė „Baskonia“
  • Nutrūko „Baskonia“ 3 laimėjimų serija, o turkai iškovojo 3 pergalę paeiliui
  • Po pirmojo kėlinio ispanai pirmavo 10 taškų, tačiau kitus du ketvirčius „Fenerbahče“ laimėjo 25 taškais
  • Stambulo komandoje 6 krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių

Nutrūko pastaruoju metu puikiai Eurolygoje rungtyniavusios Vitorijos „Baskonia“ (4-6) ekipos trijų pergalių serija. Baskai savo aikštėje 69:83 (25:15, 12:26, 14:25, 18:17) neprilygo lygos čempionei Stambulo „Fenerbahče“ (7-3) komandai, kuri iškovojo trečiąjį laimėjimą paeiliui.

10
22
3
5

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Baskonia“ turėjo dviženklę persvarą (25:15), tačiau pranašumu ilgai nesidžiaugė. Prieš ilgąją pertrauką Turkijos klubas jau pirmavo 4 taškais (39:35), o vėliau dar labiau šovė į priekį.

Trečiajame kėlinyje „Fenerbahče“ surengė spurtą 16:6 ir susikrovė 15 taškų atsargą (66:51). Per likusį laiką ispanai rezultato iki vienženklio skirtumo taip ir nesumažino.

„Fenerbahče“ komandoje net šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių. Jie kartu pelnė 73 taškus. Turkų gretose taškus pelnė aštuoni krepšininkai.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 13, Janis Timma (2/2 trit.), Rodrigue’as Beaubois (0/5 trit., 6/7 baudos) ir Marcelinho Huertas (5 rez. perd.) po 10, Kevinas Jonesas 8.

„Fenerbahče“: Jamesas Nunnally 16, Kostas Sloukas 14 (5 rez. perd.), Luigi Datome 12, Bradas Wanamakeris 11 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Nicolo Melli ir Janas Vesely (5 atk. kam., 6 rez. perd.).