Nuotr.:

Pirėjo „Olympiakos“ (8-2) ir toliau verčiasi be Vassilio Spanoulio, tačiau tai jiems didesnių problemų nekelia. Šįkart Eurolygos išvykos rungtynėse Pirėjo ekipa 72:64 (20:13, 15:17, 19:15, 18:19) įveikė Valensijos „Basket“ (3-7) ekipą ir toliau išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje.

13
16
75%
3/4
67%
2/3

Svečiai jau pirmajame kėlinyje šovė į priekį 11:2 ir nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas. „Basket“ į tai atsakė sėkmingu startu antrajame kėlinyje ir spurtavo 6:0 bei savo deficitą sumažino iki vieno taško (19:20).

Po ilgosios pertraukos „Olympiakos“ laimėjo atkarpą 11:4 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 10 taškų persvarą (54:44). Ketvirtasis kėlinys vyko apylygiai, ir nors Ispanijos čempionai buvo priartėję iki 5 taškų (58:63), Graikijos ekipa į tai atsakė sėkmingomis atakomis bei išlaikė turėtą persvarą.

„Olympiakos“ kovą dėl kamuolių laimėjo 39-22, o vien puolime atkovojo tiek pat (17), kiek šeimininkai iš viso.

„Basket“: Erickas Greenas 26 (7/13 dvit.), Tiboras Pleissas 14 (7/12 dvit., 8 atk. kam.), Samas van Rossomas 7.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 13, Janis Strelnieks ir Georgios Printezis (6/18 metimų, 14 atk. kam.) po 12.