Nuotr. AP – Scanpix
  • „Celtics“ atsitiesė po pralaimėjimo „Pistons“ komandai, įveikdama „76ers“ – 108:97
  • Kyrie Irvingas pelnė 36 taškus
  • Joelis Embiidas praleido šias rungtynes dėl poilsio

Kyrie Irvingo vedama Bostono „Celtics“ (19-4) komanda NBA pirmenybėse iškovojo 19-ąją pergalę. „Keltai“ šįkart namie 108:97 (28:22, 26:22, 22:27, 32:26) nugalėjo be Joelio Embiido likusią Filadelfijos „76ers“ (12-9) ekipą.

36
30
63%
5/8
88%
7/8

Sunkiai sulaikomai žaidęs Irvingas pelnė 36 taškus (7/13 dvit., 5/8 trit., 7/8 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau penktasis kartas šį sezoną, kai Irvingas pelno 30 ar daugiau taškų.

Pasibaigus trečiajam kėliniui aikštelės šeimininkai turėjo kuklią penkių taškų persvarą, tačiau ketvirtojo kėlinio pražioje Brado Stevenso auklėtiniai pataikė 7 iš 11 metimų ir šovė į priekį (95:82).

„Tai prabanga, ne kiekviena komanda gali tai turėti, – kalbėdamas apie Irvingo sugebėjimą sužaisti svarbiais momentais sakė Alas Horfordas. – Jis pataikys tuos metimus ir ves komandą į priekį reikalingiausiu metu. Kiekvienose rungtynėse mane tai žavi vis labiau.“

Šiose rungtynėse Filadelfijos komandai negalėjo padėti vienas ekipos lyderių Embiidas. Jam vis dar neleidžiama rungtyniauti antrajame susitikime, kai žaidžiamos dvejos rungtynės per dvi dienas.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 36, Alas Horfordas 21, Marcusas Morrisas 17, Jaysonas Tatumas 15.

„76ers“: Dario Šaričius 18 (10 atk. kam.), J.J. Redickas 17, Benas Simmonsas 15, Robertas Covingtonas ir Timothe Luwawu-Cabarrotas po 11, Jerrydas Baylessas 10.