Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • CSKA namuose 92:78 nugalėjo „Barceloną“

• Nando De Colo pelnė 18 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 30 naudingumo balų

• Jam puikiai talkino Cory Higginsas, pelnęs 20 taškų ir surinkęs 28 naudingumo balus

Pergalę dešimtajame Eurolygos ture iškovojo Maskvos CSKA (8-2), kuri namuose 92:78 (24:24, 20:15, 22:19, 26:20) pranoko „Barcelonos“ (4-6) ekipą, kuri iki šio susitikimo buvo pasiekusi dvi pergales paeiliui.

18
30
4
11

Šeimininkai rungtynes perlaužė po ilgosios pertraukos, kai trečiąjį kėlinį užbaigė atkarpa 14:7 ir prieš prasidedant ketvirtajam ketvirčiui susikrovė 8 taškų pranašumą (66:58).

Katalonai lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 17:9 ir kėlinio viduryje rezultatą išlygino (75:75). Vis dėlto, per likusias 5 minutes „Barca“ sukrapštė viso labo 3 taškus, o CSKA į tai atsakė įmesdami 17 ir šventė aštuntąją pergalę šiame Eurolygos sezone.

Svečiai šiame susitikime suklydo 15 kartų, tuo metu CSKA kamuolį brangino kiek labiau ir padarė 10 klaidų. Maskvos klubas taip pat perėmė kur kas daugiau kamuolių nei varžovai (11-4).

CSKA: Willas Clyburnas 22, Cory Higginsas 20 (3/3 trit., 28 naud. bal.), Nando De Colo 18 (11 rez. perd., 30 naud. bal.).

„Barcelona“: Kevinas Seraphinas (4/6 dvit., 6 atk. kam.) ir Thomasas Heurtelis po 11, Adamas Hanga ir Petteri Koponenas po 10.

2017-12-01 22:55
Neabejotinai Clyburnas labiausiai pasiteisinęs CSKA pirkinys.Net kažkiek keista,kad daug konkurencingesnėj komandoj yra vienas lyderių.Pernai Darussafakoj nebuvo toks svarbus turkams.Bet pas rusus ryškiai atsiskleidė,puolimą stipriai pagerino,tritaškių pataikymą.