Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) šiandien buvo sužaisti du susitikimai. Pirmajame mače Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (8-1) po atkaklios kovos 76:63 (16:14, 15:19, 19:15, 26:15) palaužė Klaipėdos „Fortūnos“ (4-5) ekipą.

Didžiąją rungtynių dalį mačas vyko itin atkakliai, o šeimininkių pergalę lėmė puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys, kurį vienos čempionato lyderių laimėjo 26:15.

„Hoptrans-Sirenos“: Arina Bilotserkivska 17 (3/6 trit.), Rasa Knyzaitė 13 (8 atk. kam.), Olena Ogorodnikova 12 (6/9 dvit.)

„Fortūna“: Agnė Černeckytė 21 (5/9 trit., 8 kld.), Roberta Mizgerytė 20 (6/16 dvit., 7 atk. kam.), Sandra Baliutavičiūtė 11.

Tuo metu turo dvikova vyko Ukmergėje, kur vietos „Vilkmergė“ (2-7) 71:55 (22:21, 14:9, 19:16, 16:9) palaužė „Šiaulių-Universiteto“ (0-9) krepšininkes, kurios ir toliau lieka be pergalių.

Kaip ir pirmajame, taip ir šiame susitikime nugalėtojas paaiškėjo lemiame ketvirtyje. „Šiauliai-Universitetas“ ketvirtojo kėlinio viduryje atsilikinėjo 7 taškais (54:61), tačiau šeimininkės likusią rungtynių atkarpą laimėjo 10:1 ir čempionate pasiekė antrąją pergalę.

„Vilkmergė“: Rita Žilinskaitė 17 (6/19 metimų), Anna Olivia Brown 14 (8 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 11 (4/16 metimų).

„Šiauliai-Universitetas“: Urtė Bukauskaitė 17 (6/13 metimų, 3/6 trit.), Brigita Sinickaitė 14, Enrika Matiukaitė 7 (7 atk. kam.)