• „Panathinaikos“ 82:71 palaužė „Unicaja“

• Atėnų klubui Eurolygoje tai buvo penktoji pergalė paeiliui

• Lukas Lekavičius per 7 minutes pelnė 3 taškus ir surinko 6 naudingumo balus

• PAO šiame Eurolygos sezone dar nėra patyrusi pralaimėjimo, kai buvo rungtyniaujama namų arenoje

Atėnų „Panathinaikos“ (7-3) įsibėgėja. Luko Lekavičiaus atstovaujama komanda Eurolygos namų rungtynėse 82:71 (16:15, 16:20, 22:19, 28:17) įveikė Malagos „Unicaja“ (3-7) krepšininkus ir pasiekė penktąją pergalę iš eilės.

17
30
78%
7/9
11

Rungtynės tris kėlinius vyko itin atkakliai, o tą bylojo ir rezultatas prieš prieš prasidedant paskutiniam ketvirčiui – 54:54.

Vis dėlto, šeimininkai rungtynes sugebėjo perlaužti tada, kai to labiausiai reikėjo. „Panathinaikos“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 17:8 ir po Nikos Pappo tritaškio ekipas jau skyrė 9 taškai (71:62).

Minėtasis Pappas buvo neabejotinas ketvirtojo kėlinio lyderis „Panathinaikos“ gretose. Jis per paskutines 10 minučių surinko 10 taškų iš pelnytų 11 ir ištempė savo klubą į pergalę.

Tuo metu Lukas Lekavičius per 7 minutes spėjo pataikyti vienintelį mestą tritaškį, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus, atkovoti 1 kamuolį, kartą suklysti ir surinkti 6 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas 17 (7/9 dvit., 11 atk. kam., 30 naud. bal.), Nickas Calathesas 16 (12 rez. perd.), K.C. Riversas 15, Nikos Pappas 11.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 16, Carlosas Suarezas 14, Draganas Milošavljevičius 12.

2017-12-02 09:28
To ay
Sergi zmogau ir labai rimtai...nebagas

--
2017-12-02 01:01
ay
Dabar Pao atvaziuoja Zalgiri prievartaut???

--
2017-12-01 23:17
Nu jo,kažkaip krito Luko minutės.Calathesas ten visas vadžias savo rankose laiko.Dar Pappas siaučia,tai Lukui vis mažiau progų lieka pasireikšti.Unicaja tuo tarpu toliau duobėj.Jie dažnai gerai pradeda sezonus,bet greitai krenta į duobes.Ne išimtis ir šie metai.