• „Crvena Zvezda“ iki šios pergalės Eurolygoje buvo patyrusi penkias nesėkmes paeiliui

• Madrido komandai tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės

• Šeimininkų negelbėjo ir puikus Luka Dončičiaus žaidimas – jis pelnė 20 taškų ir surinko 32 naudingumo balus

• Jonas Mačiulis taškų nepelnė, bet atkovojo 5 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus

Paskutinysis dešimtojo Eurolygos turo mačas tapo tikra puošmena. Belgrado „Crvena Zvezda“ (3-7) išvykoje 87:83 (19:24, 27:15, 21:19, 20:25) pateikė staigmeną ir patiesė Madrido „Real“ (5-5) klubą bei nutraukė penkių pralaimėjimų iš eilės seriją. Tuo metu Ispanijos grandui tai buvo antrasis pralaimėjimas paeiliui.

18
18
67%
4/6
7

Rungtynių kulminacija įvyko iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, kai Felipe Reyesas metimu iš po krepšio sumažino „Real“ deficitą iki 1 taško (83:84), tačiau paskutinį žodį susitikime tarė Pero Antičius. Makedonas, likus 7,7 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, pataikė tritaškį per to paties Reyeso rankas ir įtvirtino „Crvena Zvezda“ pergalę.

Rungtynių pradžia šeiminkams nieko blogo nežadėjo ir po pirmojo kėlinio jie pirmavo 24:19. Vis tik, „Crvena Zvezda“ antrajame kėlinyje spurtavo 15:4 ir į priekį išsiveržė 4 taškais (36:32), o ketvirčio pabaigoje Tayloras Rochestie smeigė tritaškį su sirena ir svečiai pirmavo 46:39.

Po ilgosios pertraukos „Real“ popieriai tik prastėjo. Belgrado klubas laimėjo atkarpą 8:0 ir šeimininkų deficitas pasiekė 13 taškų ribą (47:60).

Vis dėlto, Madrido klubas atkuto ketvirtajame kėlinyje. „Real“ lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 8:0 ir sumažino savo deficitą iki minimumo (66:67). Svečiai po šios atakų bangos nesutriko ir smeigė tris tolimus metimus paeiliui bei atstatė 7 taškų pranašumą (76:69).

Jonas Mačiulis per 17 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškis, 0/1 tritaškis), tačiau perėmė vieną kamuolį bei sugriebė dar 5 atšokusius ir surinko 4 naudingumo balus.

„Real“: Luka Dončičius 20 (5/6 dvit., 32 naud. bal.), Jaycee Carrolas 12, Rudy Fernandezas ir Trey Thompkinsas po 10.

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 18 (7 rez. perd.), Milko Bjelica 16 (4/8 trit., 6 atk. kam.), Pero Antičius 11, Ognjenas Dobričius ir Jamesas Feldeine‘as po 10.

2017-12-02 20:14
To Anonimas
Tu tikras lopo pavyzdys.

--
2017-12-02 14:55
Pz kaip idomu iek tu laimejei:D dieve dieve gyvenimas geresnis tiesiog tapo:D klounas

:D
Kaip tu is 50e galejai laimet 250, jei maziausias kofas buvo 6,5 :D Bent pasitikrink faktus pries bandydamas meluot :D
2017-12-02 11:16
antanas
Nu va ir cia gera navara gavau. Pastaciau ant bajerio 50eur,gavau 250. Mokykites is manes o ne pavydekit ir keikit kvailiai! Vien sia savaite is eurolygos uzkaliau beveik stuka euru. Snd gerai su chebra pausiu kabakuose.

real zalgiris
Butu buve dabar suzaist madride palankiau zalgiriui nei kad 2 rate nes ir tada jau zais gustavo ajonas bus sunkiau

Egzpertas to Egzpertas
Tu gal geriau neprognozuok nes visi zinome tuos prognozuotojus klaviaturos erelius, kurie kartu su mirstancia raudonai juoda komanda metai is metu vis leidziasi gilyn i mesla.
2017-12-02 01:44
17 tritaškių...Nu čia užmėtė kaip reikiant ispanus.Turbūt didžiausia kol kas EL sensacija šį sezoną.Visiškas autsaideris išvykoje nukalė vienus pretendentų į titulą.Ir tam prireikė tiek tritaškių pataikyti.Realo krizė toliau gilėja.Traumos kaip reikiant paveikė jų žaidimą.

--
2017-12-02 01:29
Maciulis sake
''Žalgiris“ ar „Crvena Zvezda“ turi tikrai gerus šansus, kol pagrindinės komandos nesusižaidusios, paimti tą taškelį, ką „Žalgiris“ žaisdamas gerai ir padarė. Kažko labai stebinančio nematau. '' - kai protelio ner daug, tai kartais geriau patylet
2017-12-02 01:17
dalu
aisku palankus rezultatas,jei lagiris iveikia real madrid daugiau nej pralaimejo kaune,ir turi lygiai pergaliu,zlagiris bus auksciau....jei Zalgiris madride,jei zlagiris real madrid sveciuose iveikia daugiau nej 21 tasko skirtumu,surinkus lygiai pergaliu zalgiris bus auksciau uz real madrid...
2017-12-02 00:58
to Egzpertas
Dar vienas grybas ...neligink Realo su Zaliukais...dar po 6 turu Zalioji leidi bus 11-14 vietoj..

--
2017-12-02 00:25
Egzpertas
Durniai, aisku kad palankus rezultatas Zalgiriui. Kuo daugiau komandu su Zalgiriu surinks vienodai eis taskas i taska ir bent viena pergale bus kazkam lemiama. Realas buksuoja ir gali prisidirbti dar labiau nes neaisku kada visi traumuoti sugrys bei bus padorios formos.
2017-12-02 00:21
italijus
ir kuo cia palankus rezultatas zalgiriui??aj tipo su real madridu kovosit del 8 vietos ???/ lmao
2017-12-02 00:17